2012-2013 National League - 18U Boys

BLUE W L T PTS GF GA GD
1  (GA) CONCORDE FIRE ELITE 4 0 3 15 12 6 6
2  (IL) GALAXY 94/95 BLUE 4 1 2 14 17 6 11
3  (OH-N) (SC) EVEREST SC BLACK 4 3 0 12 14 13 1
4  (CA-S) (SC) ALBION USA 3 3 1 10 7 5 2
5  (MD) (SC) FC FREDERICK 94 3 3 1 10 8 9 -1
6  (KY) (SC) LFC 95 WHITE 3 4 0 9 7 6 1
7  (TX-S) AHFC 95 1 3 3 6 7 10 -3
8  (AZ) (SC) SERENO 95 WHITE 0 5 2 2 7 24 -17
RED W L T PTS GF GA GD
1  (IL) (SC) RAIDERS FC PREMIER 6 0 1 19 13 2 11
2  (CA-S) (PACN) WEST COAST FC 5 1 1 16 8 2 6
3  (OH-S) CUP CREW JUNIORS GOLD 4 2 1 13 9 8 1
4  (AZ) SC DEL SOL 95 ARMSTRONG 4 3 0 12 7 5 2
5  (WA) (SC) EASTSIDE FC 94 RED 3 2 2 11 8 4 4
6  (MD) AC BETHESDA 2 4 1 7 6 11 -5
7  (FL) TAMPA BAY UNITED PREMIER 94 1 6 0 3 3 15 -12
8  (PA-W) BEADLING SC 94/95 0 7 0 0 0 7 -7
DATE TIME HOME VISITORS LOCATION

•• U18 Boys ••

THU NOV 15 12:00 PM (MD)FC FREDERICK 94 - 1 (OH-N)EVEREST SC BLACK - 2 Gillette 2
THU NOV 15 2:00 PM (IL)GALAXY 94/95 BLUE - 1 (KY)LFC 95 WHITE - 0 Gillette 6
THU NOV 15 2:00 PM (PA-W)BEADLING SC 94/95 - 0 (IL)RAIDERS FC PREMIER - 1 Gillette 5
THU NOV 15 4:00 PM (OH-S)CUP CREW JUNIORS GOLD - 1 (CA-S)WEST COAST FC - 1 Gillette 1
THU NOV 15 4:00 PM (TX-S)AHFC 95 - 2 (AZ)SERENO 95 WHITE - 2 Gillette 2
THU NOV 15 6:00 PM (GA)CONCORDE FIRE ELITE - 2 (CA-S)ALBION USA - 1 Gillette 6
THU NOV 15 6:00 PM (MD)AC BETHESDA - 0 (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 0 Gillette 4
THU NOV 15 6:00 PM (FL)TAMPA BAY UNITED PREMIER 94 - 0 (AZ)SC DEL SOL 95 ARMSTRONG - 3 Gillette 5
FRI NOV 16 10:00 AM (KY)LFC 95 WHITE - 0 (MD)FC FREDERICK 94 - 2 Gillette 6
FRI NOV 16 12:00 PM (OH-N)EVEREST SC BLACK - 3 (IL)GALAXY 94/95 BLUE - 1 Gillette 1
FRI NOV 16 12:00 PM (IL)RAIDERS FC PREMIER - 4 (MD)AC BETHESDA - 1 Gillette 2
FRI NOV 16 2:00 PM (CA-S)WEST COAST FC - 1 (FL)TAMPA BAY UNITED PREMIER 94 - 0 Gillette 5
FRI NOV 16 2:00 PM (AZ)SERENO 95 WHITE - 1 (GA)CONCORDE FIRE ELITE - 1 Gillette 6
FRI NOV 16 4:00 PM (CA-S)ALBION USA - 1 (TX-S)AHFC 95 - 0 Gillette 1
FRI NOV 16 4:00 PM (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 1 (PA-W)BEADLING SC 94/95 - 0 Gillette 4
FRI NOV 16 4:00 PM (AZ)SC DEL SOL 95 ARMSTRONG - 1 (OH-S)CUP CREW JUNIORS GOLD - 2 Gillette 2
SAT NOV 17 10:00 AM (MD)FC FREDERICK 94 - 2 (AZ)SERENO 95 WHITE - 1 Gillette 5
SAT NOV 17 10:00 AM (IL)GALAXY 94/95 BLUE - 1 (CA-S)ALBION USA - 0 Gillette 6
SAT NOV 17 12:00 PM (PA-W)BEADLING SC 94/95 - 0 (CA-S)WEST COAST FC - 1 Barton 1
SAT NOV 17 12:00 PM (MD)AC BETHESDA - 0 (AZ)SC DEL SOL 95 ARMSTRONG - 1 Fike 1
SAT NOV 17 2:00 PM (TX-S)AHFC 95 - 2 (OH-N)EVEREST SC BLACK - 1 Gillette 5
SAT NOV 17 2:00 PM (GA)CONCORDE FIRE ELITE - 1 (KY)LFC 95 WHITE - 0 Gillette 6
SAT NOV 17 4:00 PM (OH-S)CUP CREW JUNIORS GOLD - 0 (IL)RAIDERS FC PREMIER - 1 Barton 1
SAT NOV 17 4:00 PM (FL)TAMPA BAY UNITED PREMIER 94 - 0 (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 3 Fike 1
SUN NOV 18 7:30 AM (AZ)SC DEL SOL 95 ARMSTRONG - 1 (PA-W)BEADLING SC 94/95 - 0 Gillette 5
SUN NOV 18 7:30 AM (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 3 (OH-S)CUP CREW JUNIORS GOLD - 0 Gillette 6
SUN NOV 18 7:30 AM (AZ)SERENO 95 WHITE - 0 (IL)GALAXY 94/95 BLUE - 9 Fike 1
SUN NOV 18 9:25 AM (CA-S)ALBION USA - 0 (MD)FC FREDERICK 94 - 0 Barton 1
SUN NOV 18 9:25 AM (CA-S)WEST COAST FC - 2 (MD)AC BETHESDA - 0 Gillette 3
SUN NOV 18 11:20 AM (KY)LFC 95 WHITE - 1 (TX-S)AHFC 95 - 0 Fike 1
SUN NOV 18 1:15 PM (OH-N)EVEREST SC BLACK - 1 (GA)CONCORDE FIRE ELITE - 2 Barton 1
SUN NOV 18 1:15 PM (IL)RAIDERS FC PREMIER - 3 (FL)TAMPA BAY UNITED PREMIER 94 - 0 Gillette 4
THU DEC 27 2:30 PM (MD)AC BETHESDA - 3 (FL)TAMPA BAY UNITED PREMIER 94 - 1 ESPN 30
THU DEC 27 2:30 PM (PA-W)BEADLING SC 94/95 - 0 (OH-S)CUP CREW JUNIORS GOLD - 1 ESPN 29
THU DEC 27 2:30 PM (MD)FC FREDERICK 94 - 3 (TX-S)AHFC 95 - 1 ESPN 28
THU DEC 27 2:30 PM (IL)GALAXY 94/95 BLUE - 2 (GA)CONCORDE FIRE ELITE - 2 ESPN 27
FRI DEC 28 8:30 AM (GA)CONCORDE FIRE ELITE - 3 (MD)FC FREDERICK 94 - 0 ESPN 28
FRI DEC 28 8:30 AM (TX-S)AHFC 95 - 1 (IL)GALAXY 94/95 BLUE - 1 ESPN 27
FRI DEC 28 8:30 AM (OH-S)CUP CREW JUNIORS GOLD - 3 (MD)AC BETHESDA - 1 ESPN 30
FRI DEC 28 8:30 AM (FL)TAMPA BAY UNITED PREMIER 94 - 1 (PA-W)BEADLING SC 94/95 - 0 ESPN 29
SAT DEC 29 10:30 AM (FL)TAMPA BAY UNITED PREMIER 94 - 1 (OH-S)CUP CREW JUNIORS GOLD - 2 ESPN 19
SAT DEC 29 10:30 AM (MD)AC BETHESDA - 1 (PA-W)BEADLING SC 94/95 - 0 ESPN 18
SAT DEC 29 10:30 AM (TX-S)AHFC 95 - 1 (GA)CONCORDE FIRE ELITE - 1 ESPN 17
SAT DEC 29 10:30 AM (MD)FC FREDERICK 94 - 0 (IL)GALAXY 94/95 BLUE - 2 ESPN 16
FRI MAR 15 8:00 AM (IL)RAIDERS FC PREMIER - 1 (CA-S)WEST COAST FC - 0 Bettye 3
FRI MAR 15 8:00 AM (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 0 (AZ)SC DEL SOL 95 ARMSTRONG - 1 Bettye 4
FRI MAR 15 12:00 PM (AZ)SERENO 95 WHITE - 3 (OH-N)EVEREST SC BLACK - 4 Bettye 7
FRI MAR 15 12:00 PM (CA-S)ALBION USA - 1 (KY)LFC 95 WHITE - 0 Bettye 8
SAT MAR 16 8:00 AM (KY)LFC 95 WHITE - 3 (AZ)SERENO 95 WHITE - 0 Bettye 3
SAT MAR 16 8:00 AM (OH-N)EVEREST SC BLACK - 2 (CA-S)ALBION USA - 1 Bettye 4
SAT MAR 16 10:00 AM (CA-S)WEST COAST FC - 2 (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 0 Bettye 1
SAT MAR 16 10:00 AM (AZ)SC DEL SOL 95 ARMSTRONG - 0 (IL)RAIDERS FC PREMIER - 2 Bettye 2
SUN MAR 17 8:00 AM (OH-N)EVEREST SC BLACK - 1 (KY)LFC 95 WHITE - 3 Bettye 2
SUN MAR 17 12:00 PM (AZ)SERENO 95 WHITE - 0 (CA-S)ALBION USA - 3 Bettye 3
SUN MAR 17 12:00 PM (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 1 (IL)RAIDERS FC PREMIER - 1 Bettye 1
SUN MAR 17 12:00 PM (CA-S)WEST COAST FC - 1 (AZ)SC DEL SOL 95 ARMSTRONG - 0 Bettye 2