2018-19 National League - 18U Boys

BLACK W L T PTS GF GA GD
1  (MD) OBGC RANGERS BLUE 2001 4 1 1 13 11 4 7
2  (CA-S) AC BREA B01 RED 3 2 1 10 8 6 2
3  (TX-N) (FNTR1) FC DALLAS 01 PREMIER 3 2 0 9 10 3 7
4  (FL) TAMPA BAY UNITED 2 1 2 8 7 5 2
5  (OH-S) (SC) CUP GOLD 01 2 2 1 7 5 5 0
6  (AZ) RSL AZ NORTH 01 BOYS TOMIC 2 2 1 7 5 6 -1
7  (PA-E) YMS PREMIER CELTIC 01 1 3 1 4 2 8 -6
8  (IL) OBSC 2001 BLUE 0 4 1 1 3 14 -11
BLUE W L T PTS GF GA GD
1  (GA) PPA KSA 01 PRO-PROFILE 5 0 1 16 22 8 14
2  (MO) (SC) SLSG ELITE 01 5 1 0 15 21 13 8
3  (NY-E) LAKE GROVE NEWFIELD UNITED 2 1 2 8 8 7 1
4  (MD) PIPELINE PRE ACADEMY 2 2 1 7 6 8 -2
5  (OH-S) KHA 01 RED 2 3 0 6 12 12 0
6  (TX-N) (SQ) SOLAR 01 SAWYER 1 3 1 4 7 15 -8
7  (WA) EASTSIDE FC 01 RED 1 4 0 3 9 16 -7
8  (TX-S) (SC) RISE SC 01 ELITE I 0 4 1 1 6 12 -6
RED W L T PTS GF GA GD
1  (TX-N) (SC) SOLAR 01 STRICKER 3 0 2 11 22 8 14
2  (VA) (SC) MCLEAN GREEN 01 ATHLETIC 3 1 1 10 13 5 8
3  (IL) (WC1) GALAXY 2001 BLUE 3 1 1 10 14 7 7
4  (KY) (SC) JAVANON 2001 BOYS BLACK 3 2 0 9 12 8 4
5  (OH-N) (WC4) TEAM CHALLENGER FC 01 BLACK 2 3 0 6 5 9 -4
6  (CA-S) FULLERTON RANGERS SYL 2 3 0 6 8 10 -2
7  (OR) (SC) WESTSIDE TIMBERS 01B COPA RED NLNC 2 3 0 6 9 10 -1
8  (NC) 01 CSA NORTH/HVILLE ELITE 0 5 0 0 2 28 -26
WHITE W L T PTS GF GA GD
1  (PA-E) PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONALS 01 BLACK 3 1 1 10 5 6 -1
2  (OK) (SC) OKLAHOMA ENERGY FC (CENTRAL) 01 3 1 1 10 10 7 3
3  (OH-S) (WC2) CLUB OHIO 01 GREEN 1 2 0 3 9 14 10 4
4  (CA-S) (PACS) OC SURF ARMOUR 2001 2 2 1 7 9 6 3
5  (UT) (DSRT) SPARTA 01 PREMIER JK 2 2 1 7 12 8 4
6  (NJ) WALL ELITE COSMOS 2 3 0 6 11 12 -1
7  (IL) (SC) FC UNITED 2001 PRE ACADEMY 1 3 1 4 6 10 -4
8  (TN) (MIDS1) LOBOS RUSH 01 PREMIER 0 3 2 2 6 14 -8
DATE TIME HOME VISITORS LOCATION

•• 18U Boys ••

THU DEC 06 9:00 AM (MD)OBGC RANGERS BLUE 2001 - 2 (OH-S)CUP GOLD 01 - 0 BB&T 11
THU DEC 06 9:00 AM (MD)PIPELINE PRE ACADEMY - 2 (TX-S)RISE SC 01 ELITE I - 2 BB&T 17
THU DEC 06 9:00 AM (VA)MCLEAN GREEN 01 ATHLETIC - 2 (OH-N)TEAM CHALLENGER FC 01 BLACK - 0 BB&T 15
THU DEC 06 9:00 AM (IL)FC UNITED 2001 PRE ACADEMY - 1 (PA-E)PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONALS 01 BLACK - 1 BB&T 20
THU DEC 06 11:00 AM (OH-S)CLUB OHIO 01 GREEN 1 - 6 (NJ)WALL ELITE COSMOS - 4 BB&T 5
THU DEC 06 11:00 AM (TX-N)SOLAR 01 STRICKER - 3 (IL)GALAXY 2001 BLUE - 3 BB&T 14
THU DEC 06 11:00 AM (MO)SLSG ELITE 01 - 3 (TX-N)SOLAR 01 SAWYER - 2 BB&T 16
THU DEC 06 11:00 AM (OH-S)KHA 01 RED - 0 (GA)PPA KSA 01 PRO-PROFILE - 5 BB&T 17
THU DEC 06 11:00 AM (IL)OBSC 2001 BLUE - 0 (PA-E)YMS PREMIER CELTIC 01 - 1 BB&T 10
THU DEC 06 1:00 PM (FL)TAMPA BAY UNITED - 3 (AZ)RSL AZ NORTH 01 BOYS TOMIC - 1 BB&T 19
THU DEC 06 1:00 PM (NC)01 CSA NORTH/HVILLE ELITE - 0 (CA-S)FULLERTON RANGERS SYL - 2 BB&T 15
THU DEC 06 1:00 PM (CA-S)OC SURF ARMOUR 2001 - 5 (TN)LOBOS RUSH 01 PREMIER - 1 BB&T 20
THU DEC 06 3:00 PM (UT)SPARTA 01 PREMIER JK - 2 (OK)OKLAHOMA ENERGY FC (CENTRAL) 01 - 3 BB&T 20
THU DEC 06 3:00 PM (KY)JAVANON 2001 BOYS BLACK - 1 (OR)WESTSIDE TIMBERS 01B COPA RED NLNC - 3 BB&T 14
THU DEC 06 3:00 PM (TX-N)FC DALLAS 01 PREMIER - 3 (CA-S)AC BREA B01 RED - 0 BB&T 3
THU DEC 06 3:00 PM (WA)EASTSIDE FC 01 RED - 2 (NY-E)LAKE GROVE NEWFIELD UNITED - 0 BB&T 17
FRI DEC 07 9:00 AM (TX-S)RISE SC 01 ELITE I - 2 (MO)SLSG ELITE 01 - 3 BB&T 16
FRI DEC 07 9:00 AM (PA-E)YMS PREMIER CELTIC 01 - 0 (MD)OBGC RANGERS BLUE 2001 - 0 BB&T 8
FRI DEC 07 9:00 AM (IL)GALAXY 2001 BLUE - 1 (VA)MCLEAN GREEN 01 ATHLETIC - 2 BB&T 7
FRI DEC 07 9:00 AM (TN)LOBOS RUSH 01 PREMIER - 1 (OH-S)CLUB OHIO 01 GREEN 1 - 1 BB&T 18
FRI DEC 07 11:00 AM (NJ)WALL ELITE COSMOS - 3 (IL)FC UNITED 2001 PRE ACADEMY - 2 BB&T 20
FRI DEC 07 11:00 AM (OH-N)TEAM CHALLENGER FC 01 BLACK - 2 (KY)JAVANON 2001 BOYS BLACK - 3 BB&T 7
FRI DEC 07 11:00 AM (AZ)RSL AZ NORTH 01 BOYS TOMIC - 1 (TX-N)FC DALLAS 01 PREMIER - 0 BB&T 8
FRI DEC 07 11:00 AM (NY-E)LAKE GROVE NEWFIELD UNITED - 3 (MD)PIPELINE PRE ACADEMY - 1 BB&T 11
FRI DEC 07 1:00 PM (OH-S)CUP GOLD 01 - 1 (FL)TAMPA BAY UNITED - 1 BB&T 8
FRI DEC 07 1:00 PM (CA-S)FULLERTON RANGERS SYL - 1 (TX-N)SOLAR 01 STRICKER - 3 BB&T 7
FRI DEC 07 1:00 PM (OK)OKLAHOMA ENERGY FC (CENTRAL) 01 - 3 (CA-S)OC SURF ARMOUR 2001 - 2 BB&T 10
FRI DEC 07 1:00 PM (PA-E)PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONALS 01 BLACK - 0 (UT)SPARTA 01 PREMIER JK - 4 BB&T 17
FRI DEC 07 3:00 PM (OR)WESTSIDE TIMBERS 01B COPA RED NLNC - 3 (NC)01 CSA NORTH/HVILLE ELITE - 1 BB&T 7
FRI DEC 07 3:00 PM (CA-S)AC BREA B01 RED - 2 (IL)OBSC 2001 BLUE - 0 BB&T 8
FRI DEC 07 3:00 PM (GA)PPA KSA 01 PRO-PROFILE - 5 (WA)EASTSIDE FC 01 RED - 3 BB&T 5
FRI DEC 07 3:00 PM (TX-N)SOLAR 01 SAWYER - 1 (OH-S)KHA 01 RED - 6 BB&T 18
SAT DEC 08 9:00 AM (WA)EASTSIDE FC 01 RED (TX-N)SOLAR 01 SAWYER [TBA]
SAT DEC 08 9:00 AM (IL)OBSC 2001 BLUE (AZ)RSL AZ NORTH 01 BOYS TOMIC [TBA]
SAT DEC 08 9:00 AM (VA)MCLEAN GREEN 01 ATHLETIC (CA-S)FULLERTON RANGERS SYL [TBA]
SAT DEC 08 9:00 AM (CA-S)OC SURF ARMOUR 2001 (PA-E)PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONALS 01 BLACK [TBA]
SAT DEC 08 11:00 AM (IL)FC UNITED 2001 PRE ACADEMY (TN)LOBOS RUSH 01 PREMIER [TBA]
SAT DEC 08 11:00 AM (TX-N)SOLAR 01 STRICKER (OR)WESTSIDE TIMBERS 01B COPA RED NLNC [TBA]
SAT DEC 08 11:00 AM (OH-S)KHA 01 RED (TX-S)RISE SC 01 ELITE I [TBA]
SAT DEC 08 1:00 PM (TX-N)FC DALLAS 01 PREMIER (OH-S)CUP GOLD 01 [TBA]
SAT DEC 08 1:00 PM (KY)JAVANON 2001 BOYS BLACK (IL)GALAXY 2001 BLUE [TBA]
SAT DEC 08 1:00 PM (UT)SPARTA 01 PREMIER JK (NJ)WALL ELITE COSMOS [TBA]
SAT DEC 08 3:00 PM (OH-S)CLUB OHIO 01 GREEN 1 (OK)OKLAHOMA ENERGY FC (CENTRAL) 01 [TBA]
SAT DEC 08 3:00 PM (NC)01 CSA NORTH/HVILLE ELITE (OH-N)TEAM CHALLENGER FC 01 BLACK [TBA]
SAT DEC 08 3:00 PM (FL)TAMPA BAY UNITED (PA-E)YMS PREMIER CELTIC 01 [TBA]
SAT DEC 08 3:00 PM (MO)SLSG ELITE 01 (NY-E)LAKE GROVE NEWFIELD UNITED [TBA]
SAT DEC 08 3:00 PM (MD)PIPELINE PRE ACADEMY (GA)PPA KSA 01 PRO-PROFILE [TBA]
SUN DEC 09 7:45 AM (TX-S)RISE SC 01 ELITE I (WA)EASTSIDE FC 01 RED [TBA]
SUN DEC 09 7:45 AM (CA-S)AC BREA B01 RED (FL)TAMPA BAY UNITED [TBA]
SUN DEC 09 7:45 AM (CA-S)FULLERTON RANGERS SYL (KY)JAVANON 2001 BOYS BLACK [TBA]
SUN DEC 09 7:45 AM (TN)LOBOS RUSH 01 PREMIER (UT)SPARTA 01 PREMIER JK [TBA]
SUN DEC 09 9:35 AM (NJ)WALL ELITE COSMOS (CA-S)OC SURF ARMOUR 2001 [TBA]
SUN DEC 09 9:35 AM (OR)WESTSIDE TIMBERS 01B COPA RED NLNC (VA)MCLEAN GREEN 01 ATHLETIC [TBA]
SUN DEC 09 9:35 AM (AZ)RSL AZ NORTH 01 BOYS TOMIC (MD)OBGC RANGERS BLUE 2001 [TBA]
SUN DEC 09 9:35 AM (NY-E)LAKE GROVE NEWFIELD UNITED (OH-S)KHA 01 RED [TBA]
SUN DEC 09 11:25 AM (PA-E)YMS PREMIER CELTIC 01 (TX-N)FC DALLAS 01 PREMIER [TBA]
SUN DEC 09 11:25 AM (OH-S)CUP GOLD 01 (IL)OBSC 2001 BLUE [TBA]
SUN DEC 09 11:25 AM (OH-N)TEAM CHALLENGER FC 01 BLACK (TX-N)SOLAR 01 STRICKER [TBA]
SUN DEC 09 11:25 AM (IL)GALAXY 2001 BLUE (NC)01 CSA NORTH/HVILLE ELITE [TBA]
SUN DEC 09 11:25 AM (PA-E)PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONALS 01 BLACK (OH-S)CLUB OHIO 01 GREEN 1 [TBA]
SUN DEC 09 11:25 AM (OK)OKLAHOMA ENERGY FC (CENTRAL) 01 (IL)FC UNITED 2001 PRE ACADEMY [TBA]
SUN DEC 09 11:25 AM (TX-N)SOLAR 01 SAWYER (MD)PIPELINE PRE ACADEMY [TBA]
FRI DEC 28 9:50 AM (VA)MCLEAN GREEN 01 ATHLETIC - 7 (NC)01 CSA NORTH/HVILLE ELITE - 1 ESPN 27
FRI DEC 28 9:50 AM (KY)JAVANON 2001 BOYS BLACK - 2 (TX-N)SOLAR 01 STRICKER - 3 ESPN 29
FRI DEC 28 9:50 AM (MD)OBGC RANGERS BLUE 2001 - 0 (TX-N)FC DALLAS 01 PREMIER - 2 ESPN 16
FRI DEC 28 9:50 AM (FL)TAMPA BAY UNITED - 1 (IL)OBSC 2001 BLUE - 1 ESPN 17
FRI DEC 28 11:40 AM (PA-E)PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONALS 01 BLACK - 2 (TN)LOBOS RUSH 01 PREMIER - 1 ESPN 28
FRI DEC 28 11:40 AM (NJ)WALL ELITE COSMOS - 0 (OK)OKLAHOMA ENERGY FC (CENTRAL) 01 - 2 ESPN 29
FRI DEC 28 11:40 AM (TX-S)RISE SC 01 ELITE I - 0 (GA)PPA KSA 01 PRO-PROFILE - 3 ESPN 18
FRI DEC 28 11:40 AM (TX-N)SOLAR 01 SAWYER - 1 (NY-E)LAKE GROVE NEWFIELD UNITED - 1 ESPN 19
SAT DEC 29 8:00 AM (NY-E)LAKE GROVE NEWFIELD UNITED - 2 (TX-S)RISE SC 01 ELITE I - 1 ESPN 25
SAT DEC 29 8:00 AM (GA)PPA KSA 01 PRO-PROFILE - 4 (TX-N)SOLAR 01 SAWYER - 1 ESPN 26
SAT DEC 29 8:00 AM (OK)OKLAHOMA ENERGY FC (CENTRAL) 01 - 0 (PA-E)PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONALS 01 BLACK - 1 ESPN 16
SAT DEC 29 8:00 AM (TN)LOBOS RUSH 01 PREMIER - 1 (NJ)WALL ELITE COSMOS - 4 ESPN 17
SAT DEC 29 8:00 AM (TX-N)SOLAR 01 STRICKER - 2 (VA)MCLEAN GREEN 01 ATHLETIC - 2 ESPN 28
SAT DEC 29 8:00 AM (NC)01 CSA NORTH/HVILLE ELITE - 0 (KY)JAVANON 2001 BOYS BLACK - 5 ESPN 30
SAT DEC 29 8:00 AM (IL)OBSC 2001 BLUE - 2 (MD)OBGC RANGERS BLUE 2001 - 6 ESPN 27
SAT DEC 29 8:00 AM (TX-N)FC DALLAS 01 PREMIER - 1 (FL)TAMPA BAY UNITED - 2 ESPN 29
MON DEC 31 9:50 AM (NC)01 CSA NORTH/HVILLE ELITE - 0 (TX-N)SOLAR 01 STRICKER - 11 ESPN 18
MON DEC 31 9:50 AM (VA)MCLEAN GREEN 01 ATHLETIC - 0 (KY)JAVANON 2001 BOYS BLACK - 1 ESPN 19
MON DEC 31 11:40 AM (GA)PPA KSA 01 PRO-PROFILE - 2 (NY-E)LAKE GROVE NEWFIELD UNITED - 2 ESPN 28
MON DEC 31 11:40 AM (TX-S)RISE SC 01 ELITE I - 1 (TX-N)SOLAR 01 SAWYER - 2 ESPN 30
MON DEC 31 1:30 PM (TN)LOBOS RUSH 01 PREMIER - 2 (OK)OKLAHOMA ENERGY FC (CENTRAL) 01 - 2 ESPN 27
MON DEC 31 1:30 PM (PA-E)PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONALS 01 BLACK - 1 (NJ)WALL ELITE COSMOS - 0 ESPN 29
MON DEC 31 1:30 PM (TX-N)FC DALLAS 01 PREMIER - 4 (IL)OBSC 2001 BLUE - 0 ESPN 30
MON DEC 31 1:30 PM (MD)OBGC RANGERS BLUE 2001 - 1 (FL)TAMPA BAY UNITED - 0 ESPN 26
FRI MAR 08 8:00 AM (PA-E)YMS PREMIER CELTIC 01 - 1 (AZ)RSL AZ NORTH 01 BOYS TOMIC - 2 Bettye 3
FRI MAR 08 8:00 AM (OH-S)CUP GOLD 01 - 0 (CA-S)AC BREA B01 RED - 2 Bettye 4
FRI MAR 08 8:00 AM (IL)FC UNITED 2001 PRE ACADEMY - 2 (CA-S)OC SURF ARMOUR 2001 - 1 Bettye 9
FRI MAR 08 8:00 AM (OH-S)CLUB OHIO 01 GREEN 1 - 4 (UT)SPARTA 01 PREMIER JK - 4 Bettye 10
FRI MAR 08 8:00 AM (IL)GALAXY 2001 BLUE - 4 (OR)WESTSIDE TIMBERS 01B COPA RED NLNC - 1 Bettye 7
FRI MAR 08 8:00 AM (OH-N)TEAM CHALLENGER FC 01 BLACK - 2 (CA-S)FULLERTON RANGERS SYL - 1 Bettye 8
FRI MAR 08 8:00 AM (MD)PIPELINE PRE ACADEMY - 1 (OH-S)KHA 01 RED - 0 Bettye 5
FRI MAR 08 8:00 AM (MO)SLSG ELITE 01 - 6 (WA)EASTSIDE FC 01 RED - 3 Bettye 6
SAT MAR 09 12:00 PM (CA-S)FULLERTON RANGERS SYL - 1 (IL)GALAXY 2001 BLUE - 3 Bettye 5
SAT MAR 09 12:00 PM (OR)WESTSIDE TIMBERS 01B COPA RED NLNC - 0 (OH-N)TEAM CHALLENGER FC 01 BLACK - 1 Bettye 6
SAT MAR 09 12:00 PM (CA-S)AC BREA B01 RED - 3 (PA-E)YMS PREMIER CELTIC 01 - 0 Bettye 3
SAT MAR 09 12:00 PM (AZ)RSL AZ NORTH 01 BOYS TOMIC - 0 (OH-S)CUP GOLD 01 - 1 Bettye 4
SAT MAR 09 2:00 PM (UT)SPARTA 01 PREMIER JK - 2 (IL)FC UNITED 2001 PRE ACADEMY - 0 Bettye 7
SAT MAR 09 2:00 PM (CA-S)OC SURF ARMOUR 2001 - 0 (OH-S)CLUB OHIO 01 GREEN 1 - 0 Bettye 8
SAT MAR 09 2:00 PM (WA)EASTSIDE FC 01 RED - 0 (MD)PIPELINE PRE ACADEMY - 2 Bettye 3
SAT MAR 09 2:00 PM (OH-S)KHA 01 RED - 3 (MO)SLSG ELITE 01 - 4 Bettye 4
SUN MAR 10 7:30 AM (OH-S)KHA 01 RED - 3 (WA)EASTSIDE FC 01 RED - 1 James 3
SUN MAR 10 7:30 AM (MD)PIPELINE PRE ACADEMY - 0 (MO)SLSG ELITE 01 - 3 James 4
SUN MAR 10 7:30 AM (CA-S)OC SURF ARMOUR 2001 - 1 (UT)SPARTA 01 PREMIER JK - 0 Bettye 1
SUN MAR 10 7:30 AM (IL)FC UNITED 2001 PRE ACADEMY - 1 (OH-S)CLUB OHIO 01 GREEN 1 - 3 Bettye 2
SUN MAR 10 7:30 AM (OR)WESTSIDE TIMBERS 01B COPA RED NLNC - 2 (CA-S)FULLERTON RANGERS SYL - 3 James 5
SUN MAR 10 7:30 AM (IL)GALAXY 2001 BLUE - 3 (OH-N)TEAM CHALLENGER FC 01 BLACK - 0 James 6
SUN MAR 10 7:30 AM (AZ)RSL AZ NORTH 01 BOYS TOMIC - 1 (CA-S)AC BREA B01 RED - 1 James 1
SUN MAR 10 7:30 AM (PA-E)YMS PREMIER CELTIC 01 - 0 (OH-S)CUP GOLD 01 - 3 James 2
SUN MAY 19 10:00 AM (GA)PPA KSA 01 PRO-PROFILE - 3 (MO)SLSG ELITE 01 - 2 Vanderbilt
SAT JUN 15 6:00 PM (MD)OBGC RANGERS BLUE 2001 - 2 (CA-S)AC BREA B01 RED - 0 Timberview HS