2010-2011 National League - 16U Boys Blue

U16 BOYS BLUE W L T PTS GF GA GD
1  (CA-S) (SC) ALBION WHITE 5 0 2 17 17 3 14
2  (OH-N) (SC) EVEREST SC BLACK 4 2 1 13 10 7 3
3  (NY-E) LAKE GROVE UNITED 4 2 1 13 10 7 3
4  (WA) (SC) EASTSIDE FC 94 RED 3 2 2 11 11 7 4
5  (IL) SOCKERS U 16 CUP 2 3 2 8 8 7 1
6  (MN) (SC) MN THUNDER ACADEMY 95 2 4 1 7 7 14 -7
7  (SC) CESA 94 PREMIER 1 4 2 5 5 12 -7
8  (VA) (SC) RESTON KNIGHTS FC 1 5 1 4 8 19 -11
DATE TIME HOME VISITORS LOCATION

•• U16 Boys Blue ••

THU NOV 18 1:00 PM (SC)CESA 94 PREMIER - 0 (IL)SOCKERS U 16 CUP - 0 Gillette 5
THU NOV 18 1:00 PM (VA)RESTON KNIGHTS FC - 2 (MN)MN THUNDER ACADEMY 95 - 3 Gillette 6
THU NOV 18 7:00 PM (NY-E)LAKE GROVE UNITED - 1 (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 1 Gillette 1
THU NOV 18 7:00 PM (OH-N)EVEREST SC BLACK - 1 (CA-S)ALBION WHITE - 1 Gillette 2
FRI NOV 19 10:00 AM (MN)MN THUNDER ACADEMY 95 - 0 (SC)CESA 94 PREMIER - 0 Gillette 1
FRI NOV 19 10:00 AM (IL)SOCKERS U 16 CUP - 3 (VA)RESTON KNIGHTS FC - 0 Gillette 2
FRI NOV 19 2:00 PM (CA-S)ALBION WHITE - 3 (NY-E)LAKE GROVE UNITED - 0 Gillette 1
FRI NOV 19 2:00 PM (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 3 (OH-N)EVEREST SC BLACK - 1 Gillette 2
SAT NOV 20 12:00 PM (SC)CESA 94 PREMIER - 0 (CA-S)ALBION WHITE - 3 Gillette 1
SAT NOV 20 12:00 PM (VA)RESTON KNIGHTS FC - 1 (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 4 Gillette 2
SAT NOV 20 2:00 PM (NY-E)LAKE GROVE UNITED - 3 (MN)MN THUNDER ACADEMY 95 - 1 Gillette 3
SAT NOV 20 2:00 PM (OH-N)EVEREST SC BLACK - 2 (IL)SOCKERS U 16 CUP - 1 Gillette 4
SUN NOV 21 7:30 AM (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 1 (SC)CESA 94 PREMIER - 2 Gillette 3
SUN NOV 21 7:30 AM (CA-S)ALBION WHITE - 2 (VA)RESTON KNIGHTS FC - 2 Gillette 5
SUN NOV 21 9:30 AM (IL)SOCKERS U 16 CUP - 0 (NY-E)LAKE GROVE UNITED - 1 Gillette 4
SUN NOV 21 9:30 AM (MN)MN THUNDER ACADEMY 95 - 2 (OH-N)EVEREST SC BLACK - 0 Gillette 5
SAT FEB 19 12:00 PM (NY-E)LAKE GROVE UNITED - 0 (OH-N)EVEREST SC BLACK - 1 WRP 7
SAT FEB 19 12:00 PM (VA)RESTON KNIGHTS FC - 3 (SC)CESA 94 PREMIER - 2 WRP 8
SUN FEB 20 10:00 AM (OH-N)EVEREST SC BLACK - 3 (VA)RESTON KNIGHTS FC - 0 WRP 7
SUN FEB 20 10:00 AM (SC)CESA 94 PREMIER - 1 (NY-E)LAKE GROVE UNITED - 3 WRP 8
MON FEB 21 10:00 AM (SC)CESA 94 PREMIER - 0 (OH-N)EVEREST SC BLACK - 2 WRP 1
MON FEB 21 10:00 AM (VA)RESTON KNIGHTS FC - 0 (NY-E)LAKE GROVE UNITED - 2 WRP 2
FRI MAR 18 11:00 AM (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 1 (IL)SOCKERS U 16 CUP - 1 Bettye 9
FRI MAR 18 11:00 AM (CA-S)ALBION WHITE - 5 (MN)MN THUNDER ACADEMY 95 - 0 Bettye 10
SAT MAR 19 1:00 PM (IL)SOCKERS U 16 CUP - 0 (CA-S)ALBION WHITE - 2 Bettye 9
SAT MAR 19 1:00 PM (MN)MN THUNDER ACADEMY 95 - 0 (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 1 Bettye 10
SUN MAR 20 10:00 AM (MN)MN THUNDER ACADEMY 95 - 1 (IL)SOCKERS U 16 CUP - 3 Bettye 5
SUN MAR 20 10:00 AM (CA-S)ALBION WHITE - 1 (WA)EASTSIDE FC 94 RED - 0 Bettye 6