2015 Region IV Championships - 16U Boys

POOL A W L T PTS GF GA GD
1  (CA-S) (SC) WEST COAST WYSS 2 0 1 7 4 2 2
2  (NM) (SC) RIO RAPIDS SC 99 1 1 1 4 4 3 1
3  (WA) (FWNW) WASHINGTON RUSH 0 1 2 2 2 3 -1
4  (CO) (SC) REAL COLORADO NATIONAL 98/99 0 1 2 2 4 6 -2
POOL B W L T PTS GF GA GD
1  (AZ) (SC) SCOTTSDALE BLACKHAWKS 99 DAVIDSON 2 1 0 6 4 1 3
2  (CA-N) (FWCN) SANTA CLARA SPORTING 98 GREEN 1 0 2 5 2 1 1
3  (NV) (SC) LVSA 99 RED 1 1 1 4 4 6 -2
4  (OR) (SC) WESTSIDE TIMBERS 98 COPA 0 2 1 1 2 4 -2
POOL C W L T PTS GF GA GD
1  (UT) (FWD) USA 99 PREMIER 3 0 0 9 8 1 7
2  (UT) (SC) LA ROCA TJ 1 1 1 4 5 5 0
3  (HI) (SC) MAUI UNITED SOCCER CLUB 99 1 2 0 3 6 7 -1
4  (ID) (SC) BNSC INTER 0 2 1 1 6 12 -6
POOL D W L T PTS GF GA GD
1  (CA-S) (FWCS) ALBION SC GARTON 2 0 1 7 6 2 4
2  (WA) (SC) SEATTLE UNITED 98 COPA 2 1 0 6 6 3 3
3  (CA-N) (SC) SJ EARTHQUAKES PDA 99 BLACK 1 1 1 4 6 7 -1
4  (CO) (SWC) COLORADO STORM COPA 0 3 0 0 3 9 -6
DATE TIME HOME VISITORS LOCATION

•• Preliminary ••

MON JUN 22 8:00 AM (CA-S)WEST COAST WYSS - 1 (CO)REAL COLORADO NATIONAL 98/99 - 1 Simplot Field 4
MON JUN 22 8:00 AM (NM)RIO RAPIDS SC 99 - 0 (WA)WASHINGTON RUSH - 0 Simplot Field 7
MON JUN 22 9:45 AM (AZ)SCOTTSDALE BLACKHAWKS 99 DAVIDSON - 1 (OR)WESTSIDE TIMBERS 98 COPA - 0 Simplot Field 1
MON JUN 22 9:45 AM (NV)LVSA 99 RED - 1 (CA-N)SANTA CLARA SPORTING 98 GREEN - 1 Simplot Field 2
MON JUN 22 11:30 AM (UT)LA ROCA TJ - 3 (ID)BNSC INTER - 3 Simplot Field 4
MON JUN 22 11:30 AM (HI)MAUI UNITED SOCCER CLUB 99 - 0 (UT)USA 99 PREMIER - 3 Simplot Field 7
MON JUN 22 1:15 PM (CA-N)SJ EARTHQUAKES PDA 99 BLACK - 1 (WA)SEATTLE UNITED 98 COPA - 3 Simplot Field 1
MON JUN 22 1:15 PM (CO)COLORADO STORM COPA - 0 (CA-S)ALBION SC GARTON - 3 Simplot Field 2
TUE JUN 23 8:00 AM (AZ)SCOTTSDALE BLACKHAWKS 99 DAVIDSON - 3 (NV)LVSA 99 RED - 0 Simplot Field 4
TUE JUN 23 8:00 AM (OR)WESTSIDE TIMBERS 98 COPA - 0 (CA-N)SANTA CLARA SPORTING 98 GREEN - 0 Simplot Field 7
TUE JUN 23 9:45 AM (UT)LA ROCA TJ - 2 (HI)MAUI UNITED SOCCER CLUB 99 - 1 Simplot Field 1
TUE JUN 23 9:45 AM (ID)BNSC INTER - 1 (UT)USA 99 PREMIER - 4 Simplot Field 2
TUE JUN 23 11:30 AM (CA-N)SJ EARTHQUAKES PDA 99 BLACK - 3 (CO)COLORADO STORM COPA - 2 Simplot Field 4
TUE JUN 23 11:30 AM (WA)SEATTLE UNITED 98 COPA - 0 (CA-S)ALBION SC GARTON - 1 Simplot Field 7
TUE JUN 23 1:15 PM (CA-S)WEST COAST WYSS - 1 (NM)RIO RAPIDS SC 99 - 0 Simplot Field 1
TUE JUN 23 1:15 PM (CO)REAL COLORADO NATIONAL 98/99 - 1 (WA)WASHINGTON RUSH - 1 Simplot Field 2
WED JUN 24 8:00 AM (UT)USA 99 PREMIER - 1 (UT)LA ROCA TJ - 0 Simplot Field 4
WED JUN 24 8:00 AM (HI)MAUI UNITED SOCCER CLUB 99 - 5 (ID)BNSC INTER - 2 Simplot Field 7
WED JUN 24 9:45 AM (CA-S)ALBION SC GARTON - 2 (CA-N)SJ EARTHQUAKES PDA 99 BLACK - 2 Simplot Field 1
WED JUN 24 9:45 AM (CO)COLORADO STORM COPA - 1 (WA)SEATTLE UNITED 98 COPA - 3 Simplot Field 2
WED JUN 24 11:30 AM (WA)WASHINGTON RUSH - 1 (CA-S)WEST COAST WYSS - 2 Simplot Field 4
WED JUN 24 11:30 AM (NM)RIO RAPIDS SC 99 - 4 (CO)REAL COLORADO NATIONAL 98/99 - 2 Simplot Field 7
WED JUN 24 1:15 PM (CA-N)SANTA CLARA SPORTING 98 GREEN - 1 (AZ)SCOTTSDALE BLACKHAWKS 99 DAVIDSON - 0 Simplot Field 1
WED JUN 24 1:15 PM (NV)LVSA 99 RED - 3 (OR)WESTSIDE TIMBERS 98 COPA - 2 Simplot Field 2

•• Quarter Final ••

FRI JUN 26 10:00 AM (CA-S)WEST COAST WYSS - 1 (WA)SEATTLE UNITED 98 COPA - 3 Simplot Field 14
FRI JUN 26 10:00 AM (AZ)SCOTTSDALE BLACKHAWKS 99 DAVIDSON - 1 (UT)LA ROCA TJ - 0 Simplot Field 17
FRI JUN 26 10:00 AM (UT)USA 99 PREMIER - 1 (CA-N)SANTA CLARA SPORTING 98 GREEN - 3 Simplot Field 18
FRI JUN 26 10:00 AM (CA-S)ALBION SC GARTON - 2 (NM)RIO RAPIDS SC 99 - 1 Simplot Field 19

•• Semi - Final ••

SAT JUN 27 8:00 AM (WA)SEATTLE UNITED 98 COPA - 2 (AZ)SCOTTSDALE BLACKHAWKS 99 DAVIDSON - 0 Simplot Field 14
SAT JUN 27 8:00 AM (CA-N)SANTA CLARA SPORTING 98 GREEN - 0 (CA-S)ALBION SC GARTON - 2 Simplot Field 19

•• Final ••

SUN JUN 28 11:30 AM (WA)SEATTLE UNITED 98 COPA - 2 (CA-S)ALBION SC GARTON - 1 Simplot Field 19