Group A
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
OBGC Rangers (MD) (SC) 3 0 0 9 10 2 7
Lehigh Valley United 95 (PA-E) (SC) 2 1 0 6 10 2 5
Massapequa Arsenal (NY-E) (SC) 1 2 0 3 6 6 0
CFC Fury (WV) (SC) 0 3 0 0 0 16 -12
Group B
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
SDFC Gauchos (NJ) (SC) 3 0 0 9 10 2 8
HSC Arsenal (DE) 1 1 1 4 4 4 0
MCU Portland Phoenix Elite (ME) (SC) 1 1 1 4 2 5 -3
Nordic Soccer Club (VT) (SC) 0 3 0 0 2 7 -5
Group C
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
Beach FC Red (VA) (SC) 2 1 0 6 10 5 5
Beachside Soccer Club (CT) (SC) 2 1 0 6 10 5 4
Arsenal Gunners (PA-W) (SC) 2 1 0 6 6 6 0
Bayside FC Bolts Dragons (RI) (SC) 0 3 0 0 5 15 -9
Group D
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
TSF Academy Ginga (NJ) 3 0 0 9 7 1 6
EUSA Buffalo (NY-W) (SC) 1 1 1 4 4 4 0
Lightning Soccer Club (NH) (SC) 1 1 1 4 5 6 -1
North Shore United (MA) (SC) 0 3 0 0 3 8 -5

15UB Schedule

Preliminary Games
Date Time Field Home Score Away Status
Fri Jul 01 8:00 AM EP 12
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

Massapequa Arsenal (NY-E) (SC) 0–3 Lehigh Valley United 95 (PA-E) (SC) Final
Fri Jul 01 8:00 AM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

CFC Fury (WV) (SC) 0–5 OBGC Rangers (MD) (SC) Final
Fri Jul 01 9:45 AM EP 12
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

North Shore United (MA) (SC) 1–3 Lightning Soccer Club (NH) (SC) Final
Fri Jul 01 9:45 AM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

EUSA Buffalo (NY-W) (SC) 0–1 TSF Academy Ginga (NJ) Final
Fri Jul 01 11:30 AM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

MCU Portland Phoenix Elite (ME) (SC) 2–1 Nordic Soccer Club (VT) (SC) Final
Fri Jul 01 1:15 PM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

SDFC Gauchos (NJ) (SC) 4–1 HSC Arsenal (DE) Final
Fri Jul 01 3:00 PM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

Beachside Soccer Club (CT) (SC) 6–1 Bayside FC Bolts Dragons (RI) (SC) Final
Fri Jul 01 4:45 PM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

Beach FC Red (VA) (SC) 3–0 Arsenal Gunners (PA-W) (SC) Final
Sat Jul 02 8:00 AM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

North Shore United (MA) (SC) 2–3 EUSA Buffalo (NY-W) (SC) Final
Sat Jul 02 9:45 AM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

Lightning Soccer Club (NH) (SC) 1–4 TSF Academy Ginga (NJ) Final
Sat Jul 02 11:30 AM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

Massapequa Arsenal (NY-E) (SC) 4–0 CFC Fury (WV) (SC) Final
Sat Jul 02 1:15 PM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

Lehigh Valley United 95 (PA-E) (SC) 0–2 OBGC Rangers (MD) (SC) Final
Sat Jul 02 3:00 PM EP 12
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

Beachside Soccer Club (CT) (SC) 3–2 Beach FC Red (VA) (SC) Final
Sat Jul 02 3:00 PM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

Bayside FC Bolts Dragons (RI) (SC) 2–4 Arsenal Gunners (PA-W) (SC) Final
Sat Jul 02 4:45 PM EP 12
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

MCU Portland Phoenix Elite (ME) (SC) 0–4 SDFC Gauchos (NJ) (SC) Final
Sat Jul 02 4:45 PM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

Nordic Soccer Club (VT) (SC) 0–3 HSC Arsenal (DE) Final
Sun Jul 03 8:00 AM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

HSC Arsenal (DE) 0–0 MCU Portland Phoenix Elite (ME) (SC) Final
Sun Jul 03 9:45 AM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

SDFC Gauchos (NJ) (SC) 2–1 Nordic Soccer Club (VT) (SC) Final
Sun Jul 03 11:30 AM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

Beach FC Red (VA) (SC) 5–2 Bayside FC Bolts Dragons (RI) (SC) Final
Sun Jul 03 11:30 AM EP 12
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

Arsenal Gunners (PA-W) (SC) 2–1 Beachside Soccer Club (CT) (SC) Final
Sun Jul 03 1:15 PM EP 12
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

TSF Academy Ginga (NJ) 2–0 North Shore United (MA) (SC) Final
Sun Jul 03 1:15 PM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

EUSA Buffalo (NY-W) (SC) 1–1 Lightning Soccer Club (NH) (SC) Final
Sun Jul 03 3:00 PM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

OBGC Rangers (MD) (SC) 3–2 Massapequa Arsenal (NY-E) (SC) Final
Sun Jul 03 4:45 PM EP 13
East Petersburg SC
5700 Lemon Street
East Petersburg, PA 17520

CFC Fury (WV) (SC) 0–7 Lehigh Valley United 95 (PA-E) (SC) Final
Semi Finals
Date Time Field Home Score Away Status
Mon Jul 04 10:30 AM CP 19
Classics Park SC
1461 Lancaster Road
Manheim, PA 17545

Complex Map
OBGC Rangers (MD) (SC) 2–0 TSF Academy Ginga (NJ) Final
Mon Jul 04 10:30 AM CP 20
Classics Park SC
1461 Lancaster Road
Manheim, PA 17545

Complex Map
SDFC Gauchos (NJ) (SC) 5–2 Beach FC Red (VA) (SC) Final
Final
Date Time Field Home Score Away Status
Tue Jul 05 10:30 AM CP 16
Classics Park SC
1461 Lancaster Road
Manheim, PA 17545

Complex Map
OBGC Rangers (MD) (SC) 3–4 (OT) SDFC Gauchos (NJ) (SC) Final
All times listed are local time (of the game location).
Final 1 2 OT T PK
OBGC Rangers (MD) 2 1 0 3 -
SDFC GAUCHOS (NJ) 1 1 1 4 -


Player Goals
LVU - Colby Thomas 6
RANG - Jeremy Ebobisse 5
SDFC - Troy Carrington Jr. 4
SDFC - Miles Hackett 4
RANG - Babatunji Osifeso 4
SDFC - Harrison Steadman 4
BFC - Jonathan Cullom 3
Joey DeVivo 3
BFC - James Ellis, Jr 3
Haig Hengen 3

 List limited to first 10 names
 Not all events provide goal scorer information