Group A
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
CUP Gold 95/96 (OH-S) (SC) 2 0 1 7 6 1 5
CRSA/ISC 95-96 Boys (IA) (SC) 1 0 2 5 9 6 3
Lexington FC White (KY) (SC) 1 2 0 3 3 7 -4
Millennium Vardar 96 Black (IN) (SWC) 0 2 1 1 5 9 -4
Group B
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
Waza FC East 96 Jrs. (MI) 3 0 0 9 22 1 11
Milwaukee Bavarians (WI) (SC) 2 1 0 6 10 4 4
Pacesetter Premier (OH-N) (SC) 1 2 0 3 8 7 -3
Rushmore Gold (SD) (SC) 0 3 0 0 0 28 -12
Group C
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
St. Croix (MN) (SC) 2 0 1 7 14 5 8
Kansas Rush Wolves Academy 95/96 (KS) (SC) 2 0 1 7 11 4 5
Force FC 95/96 Black (MI) (MRL2) 0 2 1 1 2 7 -5
FC United Boys 95/96 Select (IL) (SC) 0 2 1 1 5 16 -8
Group D
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
Westside United green 96 (IN) (SC) 3 0 0 9 10 3 7
Michigan Jaguars 96 Green (MI) (MRL1) 2 1 0 6 7 4 3
Lou Fusz Geerling (MO) (SC) 1 2 0 3 2 4 -2
OFC Elite 95/96 (NE) (SC) 0 3 0 0 3 11 -8

18UB Schedule

Preliminary Games
Date Time Field Home Score Away Status
Sat Jun 21 8:00 AM Field 19
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

CUP Gold 95/96 (OH-S) (SC) 3–0 Millennium Vardar 96 Black (IN) (SWC) Final
Sat Jun 21 8:00 AM Field 20
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

CRSA/ISC 95-96 Boys (IA) (SC) 4–1 Lexington FC White (KY) (SC) Final
Sat Jun 21 10:00 AM Field 19
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Milwaukee Bavarians (WI) (SC) 3–0 Pacesetter Premier (OH-N) (SC) Final
Sat Jun 21 10:00 AM Field 20
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Rushmore Gold (SD) (SC) 0–14 Waza FC East 96 Jrs. (MI) Final
Sat Jun 21 12:00 PM Field 19
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

FC United Boys 95/96 Select (IL) (SC) 3–8 St. Croix (MN) (SC) Final
Sat Jun 21 12:00 PM Field 20
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Kansas Rush Wolves Academy 95/96 (KS) (SC) 2–1 Force FC 95/96 Black (MI) (MRL2) Final
Sat Jun 21 2:00 PM Field 19
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Michigan Jaguars 96 Green (MI) (MRL1) 1–2 Westside United green 96 (IN) (SC) Final
Sat Jun 21 2:00 PM Field 20
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Lou Fusz Geerling (MO) (SC) 1–0 OFC Elite 95/96 (NE) (SC) Final
Sun Jun 22 10:00 AM Field 19
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

CRSA/ISC 95-96 Boys (IA) (SC) 1–1 CUP Gold 95/96 (OH-S) (SC) Final
Sun Jun 22 10:00 AM Field 20
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Lexington FC White (KY) (SC) 2–1 Millennium Vardar 96 Black (IN) (SWC) Final
Sun Jun 22 12:00 PM Field 19
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Rushmore Gold (SD) (SC) 0–6 Milwaukee Bavarians (WI) (SC) Final
Sun Jun 22 12:00 PM Field 20
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Waza FC East 96 Jrs. (MI) 4–0 Pacesetter Premier (OH-N) (SC) Final
Sun Jun 22 2:00 PM Field 19
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Kansas Rush Wolves Academy 95/96 (KS) (SC) 7–1 FC United Boys 95/96 Select (IL) (SC) Final
Sun Jun 22 2:00 PM Field 20
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Force FC 95/96 Black (MI) (MRL2) 0–4 St. Croix (MN) (SC) Final
Sun Jun 22 4:00 PM Field 19
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Lou Fusz Geerling (MO) (SC) 0–1 Michigan Jaguars 96 Green (MI) (MRL1) Final
Sun Jun 22 4:00 PM Field 20
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

OFC Elite 95/96 (NE) (SC) 1–5 Westside United green 96 (IN) (SC) Final
Mon Jun 23 8:00 AM Field 19
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

CUP Gold 95/96 (OH-S) (SC) 2–0 Lexington FC White (KY) (SC) Final
Mon Jun 23 8:00 AM Field 20
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Millennium Vardar 96 Black (IN) (SWC) 4–4 CRSA/ISC 95-96 Boys (IA) (SC) Final
Mon Jun 23 10:00 AM Field 19
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Milwaukee Bavarians (WI) (SC) 1–4 Waza FC East 96 Jrs. (MI) Final
Mon Jun 23 10:00 AM Field 20
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Pacesetter Premier (OH-N) (SC) 8–0 Rushmore Gold (SD) (SC) Final
Mon Jun 23 12:00 PM Field 19
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

FC United Boys 95/96 Select (IL) (SC) 1–1 Force FC 95/96 Black (MI) (MRL2) Final
Mon Jun 23 12:00 PM Field 20
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

St. Croix (MN) (SC) 2–2 Kansas Rush Wolves Academy 95/96 (KS) (SC) Final
Mon Jun 23 2:00 PM Field 19
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Michigan Jaguars 96 Green (MI) (MRL1) 5–2 OFC Elite 95/96 (NE) (SC) Final
Mon Jun 23 2:00 PM Field 20
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Westside United green 96 (IN) (SC) 3–1 Lou Fusz Geerling (MO) (SC) Final
Semifinals
Date Time Field Home Score Away Status
Tue Jun 24 8:00 AM Field 2
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

CUP Gold 95/96 (OH-S) (SC) 0–3 St. Croix (MN) (SC) Final
Tue Jun 24 8:00 AM Field 4
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

Waza FC East 96 Jrs. (MI) 3–0 Westside United green 96 (IN) (SC) Final
Final
Date Time Field Home Score Away Status
Wed Jun 25 9:00 AM Field 12
John Ankeney Soccer Complex
505 South Orchard Lane
Beavercreek, OH 45434

St. Croix (MN) (SC) 1–3 Waza FC East 96 Jrs. (MI) Final
All times listed are local time (of the game location).
Final 1 2 OT T PK
St. Croix (MN) 0 1 - 1 -
Waza East 96 Jr (MI) 2 1 - 3 -


Player Goals
WAZA - Robert Longo 9
WAZA - Neil Martorana 8
STC - Justin Oliver 6
CRSA - Kimu Kasha 5
STC - Tyler Oliver 5
WSU - Jeffery Rhodes 4
RUSH - Ethan Bowman 3
RUSH - Steven Enna 3
MSA - Michael Gore 3
FCU - Jose Garcia 2

 List limited to first 10 names
 Not all events provide goal scorer information