GROUP A
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
BSA Celtic 01 Blue (OH-S) 2 0 1 7 12 1 8
Sporting SI Pride (IN) 2 0 1 7 6 2 4
Yankton Phitens (SD) 1 2 0 3 5 6 -1
CES White (WI) 0 3 0 0 0 14 -11
GROUP B
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
Eclipse Elite 20 (IL) 3 0 0 9 13 1 10
SBV AC Milan (KS) 2 0 1 7 8 1 6
Appleseed Premier (OH-N) 0 2 1 1 1 7 -6
GROUP C
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
AFAFillies-Wyland 01/02 (MO) 1 1 1 4 6 4 2
Nelson Elite Lightning Boltz (KY) 1 2 0 3 3 12 -6
Cutters 02 RED (IN) 0 2 2 2 0 6 -6

14UG Schedule

Preliminary Games
Date Time Field Home Score Away Status
Thu Jun 16 1:30 PM Field 5
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

Yankton Phitens (SD) 4–0 CES White (WI) Final
Thu Jun 16 1:30 PM Field 6
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

Sporting SI Pride (IN) 1–1 BSA Celtic 01 Blue (OH-S) Final
Thu Jun 16 1:30 PM Field 7
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

Appleseed Premier (OH-N) 0–4 AFAFillies-Wyland 01/02 (MO) Final
Thu Jun 16 1:30 PM Field 8
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

SBV AC Milan (KS) 5–0 Nelson Elite Lightning Boltz (KY) Final
Thu Jun 16 1:30 PM Field 31
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

Eclipse Elite 20 (IL) 4–0 Cutters 02 RED (IN) Final
Fri Jun 17 10:30 AM Field 5
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

BSA Celtic 01 Blue (OH-S) 7–0 CES White (WI) Final
Fri Jun 17 10:30 AM Field 6
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

Sporting SI Pride (IN) 2–1 Yankton Phitens (SD) Final
Fri Jun 17 10:30 AM Field 7
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

Appleseed Premier (OH-N) 1–3 Nelson Elite Lightning Boltz (KY) Final
Fri Jun 17 10:30 AM Field 8
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

SBV AC Milan (KS) 2–0 Cutters 02 RED (IN) Final
Fri Jun 17 10:30 AM Field 31
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

Eclipse Elite 20 (IL) 3–1 AFAFillies-Wyland 01/02 (MO) Final
Sat Jun 18 6:30 AM Field 7
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

Appleseed Premier (OH-N) 0–0 Cutters 02 RED (IN) Final
Sat Jun 18 10:30 AM Field 5
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

Yankton Phitens (SD) 0–4 BSA Celtic 01 Blue (OH-S) Final
Sat Jun 18 10:30 AM Field 6
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

CES White (WI) 0–3 Sporting SI Pride (IN) Final
Sat Jun 18 10:30 AM Field 7
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

Cutters 02 RED (IN) 0–0 Appleseed Premier (OH-N) Final
Sat Jun 18 10:30 AM Field 8
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

AFAFillies-Wyland 01/02 (MO) 1–1 SBV AC Milan (KS) Final
Sat Jun 18 10:30 AM Field 31
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

Nelson Elite Lightning Boltz (KY) 0–6 Eclipse Elite 20 (IL) Final
Semifinals
Date Time Field Home Score Away Status
Sat Jun 18 6:30 PM Field 4
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

BSA Celtic 01 Blue (OH-S) 2–0 AFAFillies-Wyland 01/02 (MO) Final
Sat Jun 18 6:30 PM Field 5
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

Eclipse Elite 20 (IL) 2–1 SBV AC Milan (KS) Final
Final
Date Time Field Home Score Away Status
Sun Jun 19 10:15 AM Field 5
Grand Park IN
711 E 191st St
Westfield, IN 46074

BSA Celtic 01 Blue (OH-S) 0–1 Eclipse Elite 20 (IL) Final
All times listed are local time (of the game location).
Final 1 2 OT T PK
BSA Celtic 01 Blue (OH-S) 0 0 - 0 -
Eclipse Elite 20 (IL) 1 0 - 1 -


Player Goals
Emily Sitkowski 7
Jaycie Campbell 5
Bailey Sedlak 5
Molly Bukiewicz 4
SSI - Daelyn Quinn 3
Kathryn VanBooven 3
SD - JAIDEN BOOMSMA 2
Bella Grisafi 2
Brooklyn Langford 2
Julia Olander 2

 List limited to first 10 names
 Not all events provide goal scorer information