Group A
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
Barca Cantera (CA-S) 3 0 0 9 15 3 11
Snohomish United (WA) 2 1 0 6 8 4 4
Blitzz FC Gold (MT) 1 2 0 3 7 12 -5
Bend FC Timbers 02G Red (OR) 0 3 0 0 2 13 -10
Group B
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
Idaho Rush Premier (ID) 2 1 0 6 4 1 3
Barcelona AZ 02G (AZ) 2 1 0 6 5 3 2
La Roca Premier KP (UT) 1 2 0 3 2 5 -3
Heat FC 02 MB (NV) 1 2 0 3 2 4 -2
Group C
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
Colorado Storm North 02 Select (CO) 2 1 0 6 4 2 2
Impact United TA (UT) 2 1 0 6 6 4 2
Cook Inlet S.C. 02G (AK) 2 1 0 6 3 3 0
CV San Jose Earthquakes 02G Red (CA-N) 0 3 0 0 0 4 -4

15UG Schedule

Preliminary Games
Date Time Field Home Score Away Status
Tue Jun 13 3:15 PM SLC 16
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Snohomish United (WA) 0–3 Barca Cantera (CA-S) Final
Tue Jun 13 5:15 PM SLC 12
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Bend FC Timbers 02G Red (OR) 1–4 Blitzz FC Gold (MT) Final
Tue Jun 13 5:15 PM SLC 13
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Idaho Rush Premier (ID) 1–0 Barcelona AZ 02G (AZ) Final
Tue Jun 13 5:15 PM SLC 14
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Heat FC 02 MB (NV) 0–1 La Roca Premier KP (UT) Final
Tue Jun 13 5:15 PM SLC 15
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Cook Inlet S.C. 02G (AK) 1–0 Colorado Storm North 02 Select (CO) Final
Tue Jun 13 5:15 PM SLC 16
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

CV San Jose Earthquakes 02G Red (CA-N) 0–2 Impact United TA (UT) Final
Wed Jun 14 11:30 AM SLC 12
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Blitzz FC Gold (MT) 1–5 Snohomish United (WA) Final
Wed Jun 14 11:30 AM SLC 13
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Barca Cantera (CA-S) 6–1 Bend FC Timbers 02G Red (OR) Final
Wed Jun 14 11:30 AM SLC 7
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

La Roca Premier KP (UT) 0–3 Idaho Rush Premier (ID) Final
Wed Jun 14 11:30 AM SLC 4
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Barcelona AZ 02G (AZ) 3–1 Heat FC 02 MB (NV) Final
Wed Jun 14 11:30 AM SLC 11
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Impact United TA (UT) 3–1 Cook Inlet S.C. 02G (AK) Final
Wed Jun 14 11:30 AM SLC 8
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Colorado Storm North 02 Select (CO) 1–0 CV San Jose Earthquakes 02G Red (CA-N) Final
Thu Jun 15 7:45 AM SLC 7
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Snohomish United (WA) 3–0 Bend FC Timbers 02G Red (OR) Final
Thu Jun 15 7:45 AM SLC 8
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Barca Cantera (CA-S) 6–2 Blitzz FC Gold (MT) Final
Thu Jun 15 7:45 AM SLC 11
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Idaho Rush Premier (ID) 0–1 Heat FC 02 MB (NV) Final
Thu Jun 15 7:45 AM SLC 12
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Barcelona AZ 02G (AZ) 2–1 La Roca Premier KP (UT) Final
Thu Jun 15 7:45 AM SLC 3
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Cook Inlet S.C. 02G (AK) 1–0 CV San Jose Earthquakes 02G Red (CA-N) Final
Thu Jun 15 7:45 AM SLC 4
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Colorado Storm North 02 Select (CO) 3–1 Impact United TA (UT) Final
Quarterfinals
Date Time Field Home Score Away Status
Fri Jun 16 10:15 AM SLC 3
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Barca Cantera (CA-S) 4–0 Cook Inlet S.C. 02G (AK) Final
Fri Jun 16 10:15 AM SLC 4
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Idaho Rush Premier (ID) 0–1 Impact United TA (UT) Final
Fri Jun 16 10:15 AM SLC 7
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Colorado Storm North 02 Select (CO) 2–0 La Roca Premier KP (UT) Final
Fri Jun 16 10:15 AM SLC 8
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Snohomish United (WA) 1–3 Barcelona AZ 02G (AZ) Final
Semifinals
Date Time Field Home Score Away Status
Sat Jun 17 10:15 AM SLC 13
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Barca Cantera (CA-S) 3–1 Impact United TA (UT) Final
Sat Jun 17 10:15 AM SLC 14
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Colorado Storm North 02 Select (CO) 2–1 Barcelona AZ 02G (AZ) Final
Final
Date Time Field Home Score Away Status
Sun Jun 18 8:00 AM SLC 13
Salt Lake City Regional Athletic Complex
2350 Rose Park Ln
Salt Lake City, UT 84116

Barca Cantera (CA-S) 1–2 Colorado Storm North 02 Select (CO) Final
Times displayed are in MT time zone.
Final 1 2 OT T PK
Barca Cantera (CA-S) - - - 1 -
Storm North 02 Girls Select (CO) - - - 2 -


Player Goals
Natalia Mendez 6
Sara Tolliver 6
IMP - Zoe Garver 4
Ammanda Marroquin 4
Jimenna Sanchez 4
Alexis Abbott 3
Megan Mobley 3
CSN - Paige Vogel 3
Ava Camberlango 2
Farah Garcia 2

 List limited to first 10 names
 Not all events provide goal scorer information