Black
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
OBGC Rangers Blue 2001 (MD) 4 1 1 13 11 4 7
AC Brea B01 Red (CA-S) 3 2 1 10 8 6 2
FC Dallas 01 Premier (TX-N) 3 2 0 9 10 3 7
Tampa Bay United (FL) 2 1 2 8 7 5 2
CUP Gold 01 (OH-S) 2 2 1 7 5 5 0
RSL AZ North 01 Boys Tomic (AZ) 2 2 1 7 5 6 -1
YMS Premier Celtic 01 (PA-E) 1 3 1 4 2 8 -6
OBSC 2001 Blue (IL) 0 4 1 1 3 14 -11
Blue
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
PPA KSA 01 Pro-Profile (GA) 5 0 1 16 22 8 14
SLSG Elite 01 (MO) 5 1 0 15 21 13 8
Lake Grove Newfield United (NY-E) 2 1 2 8 8 7 1
Pipeline Pre Academy (MD) 2 2 1 7 6 8 -2
KHA 01 Red (OH-S) 2 3 0 6 12 12 0
Solar 01 Sawyer (TX-N) 1 3 1 4 7 15 -8
Eastside FC 01 Red (WA) 1 4 0 3 9 16 -7
Rise SC 01 Elite I (TX-S) 0 4 1 1 6 12 -6
Red
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
Solar 01 Stricker (TX-N) 3 0 2 11 22 8 14
McLean Green 01 Athletic (VA) 3 1 1 10 13 5 8
Galaxy 2001 Blue (IL) 3 1 1 10 14 7 7
Javanon 2001 Boys Black (KY) 3 2 0 9 12 8 4
Team Challenger FC 01 Black (OH-N) 2 3 0 6 5 9 -4
Fullerton Rangers SYL (CA-S) 2 3 0 6 8 10 -2
Westside Timbers 01B Copa Red NLNC (OR) 2 3 0 6 9 10 -1
01 CSA NORTH/HVILLE ELITE (NC) 0 5 0 0 2 28 -26
White
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
Philadelphia Ukrainian Nationals 01 Black (PA-E) 3 1 1 10 5 6 -1
Oklahoma Energy FC (Central) 01 (OK) 3 1 1 10 10 7 3
Club Ohio 01 Green 1 (OH-S) 2 0 3 9 14 10 4
OC Surf Armour 2001 (CA-S) 2 2 1 7 9 6 3
Sparta 01 Premier JK (UT) 2 2 1 7 12 8 4
Wall Elite Cosmos (NJ) 2 3 0 6 11 12 -1
FC United 2001 Pre Academy (IL) 1 3 1 4 6 10 -4
Lobos Rush 01 Premier (TN) 0 3 2 2 6 14 -8

18UB Schedule

18U Boys
Date Time Field Home Score Away Status
Thu Dec 06 9:00 AM BB&T 11
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
OBGC Rangers Blue 2001 (MD) 2–0 CUP Gold 01 (OH-S) Final
Thu Dec 06 9:00 AM BB&T 17
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Pipeline Pre Academy (MD) 2–2 Rise SC 01 Elite I (TX-S) Final
Thu Dec 06 9:00 AM BB&T 15
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
McLean Green 01 Athletic (VA) 2–0 Team Challenger FC 01 Black (OH-N) Final
Thu Dec 06 9:00 AM BB&T 20
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
FC United 2001 Pre Academy (IL) 1–1 Philadelphia Ukrainian Nationals 01 Black (PA-E) Final
Thu Dec 06 11:00 AM BB&T 10
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
OBSC 2001 Blue (IL) 0–1 YMS Premier Celtic 01 (PA-E) Final
Thu Dec 06 11:00 AM BB&T 16
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
SLSG Elite 01 (MO) 3–2 Solar 01 Sawyer (TX-N) Final
Thu Dec 06 11:00 AM BB&T 17
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
KHA 01 Red (OH-S) 0–5 PPA KSA 01 Pro-Profile (GA) Final
Thu Dec 06 11:00 AM BB&T 14
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Solar 01 Stricker (TX-N) 3–3 Galaxy 2001 Blue (IL) Final
Thu Dec 06 11:00 AM BB&T 5
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Club Ohio 01 Green 1 (OH-S) 6–4 Wall Elite Cosmos (NJ) Final
Thu Dec 06 1:00 PM BB&T 19
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Tampa Bay United (FL) 3–1 RSL AZ North 01 Boys Tomic (AZ) Final
Thu Dec 06 1:00 PM BB&T 15
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
01 CSA NORTH/HVILLE ELITE (NC) 0–2 Fullerton Rangers SYL (CA-S) Final
Thu Dec 06 1:00 PM BB&T 20
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
OC Surf Armour 2001 (CA-S) 5–1 Lobos Rush 01 Premier (TN) Final
Thu Dec 06 3:00 PM BB&T 3
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
FC Dallas 01 Premier (TX-N) 3–0 AC Brea B01 Red (CA-S) Final
Thu Dec 06 3:00 PM BB&T 17
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Eastside FC 01 Red (WA) 2–0 Lake Grove Newfield United (NY-E) Final
Thu Dec 06 3:00 PM BB&T 14
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Javanon 2001 Boys Black (KY) 1–3 Westside Timbers 01B Copa Red NLNC (OR) Final
Thu Dec 06 3:00 PM BB&T 20
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Sparta 01 Premier JK (UT) 2–3 Oklahoma Energy FC (Central) 01 (OK) Final
Fri Dec 07 9:00 AM BB&T 8
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
YMS Premier Celtic 01 (PA-E) 0–0 OBGC Rangers Blue 2001 (MD) Final
Fri Dec 07 9:00 AM BB&T 16
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Rise SC 01 Elite I (TX-S) 2–3 SLSG Elite 01 (MO) Final
Fri Dec 07 9:00 AM BB&T 7
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Galaxy 2001 Blue (IL) 1–2 McLean Green 01 Athletic (VA) Final
Fri Dec 07 9:00 AM BB&T 18
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Lobos Rush 01 Premier (TN) 1–1 Club Ohio 01 Green 1 (OH-S) Final
Fri Dec 07 11:00 AM BB&T 8
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
RSL AZ North 01 Boys Tomic (AZ) 1–0 FC Dallas 01 Premier (TX-N) Final
Fri Dec 07 11:00 AM BB&T 11
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Lake Grove Newfield United (NY-E) 3–1 Pipeline Pre Academy (MD) Final
Fri Dec 07 11:00 AM BB&T 7
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Team Challenger FC 01 Black (OH-N) 2–3 Javanon 2001 Boys Black (KY) Final
Fri Dec 07 11:00 AM BB&T 20
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Wall Elite Cosmos (NJ) 3–2 FC United 2001 Pre Academy (IL) Final
Fri Dec 07 1:00 PM BB&T 8
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
CUP Gold 01 (OH-S) 1–1 Tampa Bay United (FL) Final
Fri Dec 07 1:00 PM BB&T 7
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Fullerton Rangers SYL (CA-S) 1–3 Solar 01 Stricker (TX-N) Final
Fri Dec 07 1:00 PM BB&T 10
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Oklahoma Energy FC (Central) 01 (OK) 3–2 OC Surf Armour 2001 (CA-S) Final
Fri Dec 07 1:00 PM BB&T 17
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Philadelphia Ukrainian Nationals 01 Black (PA-E) 0–4 Sparta 01 Premier JK (UT) Final
Fri Dec 07 3:00 PM BB&T 8
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
AC Brea B01 Red (CA-S) 2–0 OBSC 2001 Blue (IL) Final
Fri Dec 07 3:00 PM BB&T 5
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
PPA KSA 01 Pro-Profile (GA) 5–3 Eastside FC 01 Red (WA) Final
Fri Dec 07 3:00 PM BB&T 18
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Solar 01 Sawyer (TX-N) 1–6 KHA 01 Red (OH-S) Final
Fri Dec 07 3:00 PM BB&T 7
BB&T Soccer Complex at Bryan Park
6105 Townsend Rd.
Browns Summit, NC 27214

Complex Map
Westside Timbers 01B Copa Red NLNC (OR) 3–1 01 CSA NORTH/HVILLE ELITE (NC) Final
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

OBSC 2001 Blue (IL) RSL AZ North 01 Boys Tomic (AZ) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Eastside FC 01 Red (WA) Solar 01 Sawyer (TX-N) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

McLean Green 01 Athletic (VA) Fullerton Rangers SYL (CA-S) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

OC Surf Armour 2001 (CA-S) Philadelphia Ukrainian Nationals 01 Black (PA-E) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

KHA 01 Red (OH-S) Rise SC 01 Elite I (TX-S) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Solar 01 Stricker (TX-N) Westside Timbers 01B Copa Red NLNC (OR) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

FC United 2001 Pre Academy (IL) Lobos Rush 01 Premier (TN) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

FC Dallas 01 Premier (TX-N) CUP Gold 01 (OH-S) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Javanon 2001 Boys Black (KY) Galaxy 2001 Blue (IL) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Sparta 01 Premier JK (UT) Wall Elite Cosmos (NJ) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Tampa Bay United (FL) YMS Premier Celtic 01 (PA-E) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

SLSG Elite 01 (MO) Lake Grove Newfield United (NY-E) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Pipeline Pre Academy (MD) PPA KSA 01 Pro-Profile (GA) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

01 CSA NORTH/HVILLE ELITE (NC) Team Challenger FC 01 Black (OH-N) Cancelled
Sat Dec 08 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Club Ohio 01 Green 1 (OH-S) Oklahoma Energy FC (Central) 01 (OK) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

AC Brea B01 Red (CA-S) Tampa Bay United (FL) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Rise SC 01 Elite I (TX-S) Eastside FC 01 Red (WA) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Fullerton Rangers SYL (CA-S) Javanon 2001 Boys Black (KY) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Lobos Rush 01 Premier (TN) Sparta 01 Premier JK (UT) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

RSL AZ North 01 Boys Tomic (AZ) OBGC Rangers Blue 2001 (MD) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Lake Grove Newfield United (NY-E) KHA 01 Red (OH-S) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Westside Timbers 01B Copa Red NLNC (OR) McLean Green 01 Athletic (VA) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Wall Elite Cosmos (NJ) OC Surf Armour 2001 (CA-S) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

YMS Premier Celtic 01 (PA-E) FC Dallas 01 Premier (TX-N) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

CUP Gold 01 (OH-S) OBSC 2001 Blue (IL) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Solar 01 Sawyer (TX-N) Pipeline Pre Academy (MD) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Team Challenger FC 01 Black (OH-N) Solar 01 Stricker (TX-N) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Galaxy 2001 Blue (IL) 01 CSA NORTH/HVILLE ELITE (NC) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Philadelphia Ukrainian Nationals 01 Black (PA-E) Club Ohio 01 Green 1 (OH-S) Cancelled
Sun Dec 09 [TBD] [TBA]
[TBA]

,

Oklahoma Energy FC (Central) 01 (OK) FC United 2001 Pre Academy (IL) Cancelled
Fri Dec 28 9:50 AM ESPN 16
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
OBGC Rangers Blue 2001 (MD) 0–2 FC Dallas 01 Premier (TX-N) Final
Fri Dec 28 9:50 AM ESPN 17
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Tampa Bay United (FL) 1–1 OBSC 2001 Blue (IL) Final
Fri Dec 28 9:50 AM ESPN 27
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
McLean Green 01 Athletic (VA) 7–1 01 CSA NORTH/HVILLE ELITE (NC) Final
Fri Dec 28 9:50 AM ESPN 29
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Javanon 2001 Boys Black (KY) 2–3 Solar 01 Stricker (TX-N) Final
Fri Dec 28 11:40 AM ESPN 18
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Rise SC 01 Elite I (TX-S) 0–3 PPA KSA 01 Pro-Profile (GA) Final
Fri Dec 28 11:40 AM ESPN 19
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Solar 01 Sawyer (TX-N) 1–1 Lake Grove Newfield United (NY-E) Final
Fri Dec 28 11:40 AM ESPN 28
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Philadelphia Ukrainian Nationals 01 Black (PA-E) 2–1 Lobos Rush 01 Premier (TN) Final
Fri Dec 28 11:40 AM ESPN 29
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Wall Elite Cosmos (NJ) 0–2 Oklahoma Energy FC (Central) 01 (OK) Final
Sat Dec 29 8:00 AM ESPN 27
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
OBSC 2001 Blue (IL) 2–6 OBGC Rangers Blue 2001 (MD) Final
Sat Dec 29 8:00 AM ESPN 29
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
FC Dallas 01 Premier (TX-N) 1–2 Tampa Bay United (FL) Final
Sat Dec 29 8:00 AM ESPN 25
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Lake Grove Newfield United (NY-E) 2–1 Rise SC 01 Elite I (TX-S) Final
Sat Dec 29 8:00 AM ESPN 26
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
PPA KSA 01 Pro-Profile (GA) 4–1 Solar 01 Sawyer (TX-N) Final
Sat Dec 29 8:00 AM ESPN 28
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Solar 01 Stricker (TX-N) 2–2 McLean Green 01 Athletic (VA) Final
Sat Dec 29 8:00 AM ESPN 30
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
01 CSA NORTH/HVILLE ELITE (NC) 0–5 Javanon 2001 Boys Black (KY) Final
Sat Dec 29 8:00 AM ESPN 16
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Oklahoma Energy FC (Central) 01 (OK) 0–1 Philadelphia Ukrainian Nationals 01 Black (PA-E) Final
Sat Dec 29 8:00 AM ESPN 17
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Lobos Rush 01 Premier (TN) 1–4 Wall Elite Cosmos (NJ) Final
Mon Dec 31 9:50 AM ESPN 18
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
01 CSA NORTH/HVILLE ELITE (NC) 0–11 Solar 01 Stricker (TX-N) Final
Mon Dec 31 9:50 AM ESPN 19
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
McLean Green 01 Athletic (VA) 0–1 Javanon 2001 Boys Black (KY) Final
Mon Dec 31 11:40 AM ESPN 28
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
PPA KSA 01 Pro-Profile (GA) 2–2 Lake Grove Newfield United (NY-E) Final
Mon Dec 31 11:40 AM ESPN 30
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Rise SC 01 Elite I (TX-S) 1–2 Solar 01 Sawyer (TX-N) Final
Mon Dec 31 1:30 PM ESPN 30
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
FC Dallas 01 Premier (TX-N) 4–0 OBSC 2001 Blue (IL) Final
Mon Dec 31 1:30 PM ESPN 26
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
OBGC Rangers Blue 2001 (MD) 1–0 Tampa Bay United (FL) Final
Mon Dec 31 1:30 PM ESPN 27
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Lobos Rush 01 Premier (TN) 2–2 Oklahoma Energy FC (Central) 01 (OK) Final
Mon Dec 31 1:30 PM ESPN 29
ESPN Wide World of Sports Soccer Complex
700 Victory Way
Kissimmee, FL 34747

Complex Map
Philadelphia Ukrainian Nationals 01 Black (PA-E) 1–0 Wall Elite Cosmos (NJ) Final
Fri Mar 08 8:00 AM Bettye 3
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
YMS Premier Celtic 01 (PA-E) 1–2 RSL AZ North 01 Boys Tomic (AZ) Final
Fri Mar 08 8:00 AM Bettye 4
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
CUP Gold 01 (OH-S) 0–2 AC Brea B01 Red (CA-S) Final
Fri Mar 08 8:00 AM Bettye 5
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Pipeline Pre Academy (MD) 1–0 KHA 01 Red (OH-S) Final
Fri Mar 08 8:00 AM Bettye 6
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
SLSG Elite 01 (MO) 6–3 Eastside FC 01 Red (WA) Final
Fri Mar 08 8:00 AM Bettye 7
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Galaxy 2001 Blue (IL) 4–1 Westside Timbers 01B Copa Red NLNC (OR) Final
Fri Mar 08 8:00 AM Bettye 8
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Team Challenger FC 01 Black (OH-N) 2–1 Fullerton Rangers SYL (CA-S) Final
Fri Mar 08 8:00 AM Bettye 9
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
FC United 2001 Pre Academy (IL) 2–1 OC Surf Armour 2001 (CA-S) Final
Fri Mar 08 8:00 AM Bettye 10
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Club Ohio 01 Green 1 (OH-S) 4–4 Sparta 01 Premier JK (UT) Final
Sat Mar 09 12:00 PM Bettye 3
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
AC Brea B01 Red (CA-S) 3–0 YMS Premier Celtic 01 (PA-E) Final
Sat Mar 09 12:00 PM Bettye 4
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
RSL AZ North 01 Boys Tomic (AZ) 0–1 CUP Gold 01 (OH-S) Final
Sat Mar 09 12:00 PM Bettye 5
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Fullerton Rangers SYL (CA-S) 1–3 Galaxy 2001 Blue (IL) Final
Sat Mar 09 12:00 PM Bettye 6
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Westside Timbers 01B Copa Red NLNC (OR) 0–1 Team Challenger FC 01 Black (OH-N) Final
Sat Mar 09 2:00 PM Bettye 3
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Eastside FC 01 Red (WA) 0–2 Pipeline Pre Academy (MD) Final
Sat Mar 09 2:00 PM Bettye 4
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
KHA 01 Red (OH-S) 3–4 SLSG Elite 01 (MO) Final
Sat Mar 09 2:00 PM Bettye 7
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Sparta 01 Premier JK (UT) 2–0 FC United 2001 Pre Academy (IL) Final
Sat Mar 09 2:00 PM Bettye 8
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
OC Surf Armour 2001 (CA-S) 0–0 Club Ohio 01 Green 1 (OH-S) Final
Sun Mar 10 7:30 AM Bettye 1
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
OC Surf Armour 2001 (CA-S) 1–0 Sparta 01 Premier JK (UT) Final
Sun Mar 10 7:30 AM Bettye 2
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
FC United 2001 Pre Academy (IL) 1–3 Club Ohio 01 Green 1 (OH-S) Final
Sun Mar 10 7:30 AM James 1
James Regional Sports Park
8400 W Robindale Rd
Las Vegas, NV 89113

RSL AZ North 01 Boys Tomic (AZ) 1–1 AC Brea B01 Red (CA-S) Final
Sun Mar 10 7:30 AM James 2
James Regional Sports Park
8400 W Robindale Rd
Las Vegas, NV 89113

YMS Premier Celtic 01 (PA-E) 0–3 CUP Gold 01 (OH-S) Final
Sun Mar 10 7:30 AM James 3
James Regional Sports Park
8400 W Robindale Rd
Las Vegas, NV 89113

KHA 01 Red (OH-S) 3–1 Eastside FC 01 Red (WA) Final
Sun Mar 10 7:30 AM James 4
James Regional Sports Park
8400 W Robindale Rd
Las Vegas, NV 89113

Pipeline Pre Academy (MD) 0–3 SLSG Elite 01 (MO) Final
Sun Mar 10 7:30 AM James 5
James Regional Sports Park
8400 W Robindale Rd
Las Vegas, NV 89113

Westside Timbers 01B Copa Red NLNC (OR) 2–3 Fullerton Rangers SYL (CA-S) Final
Sun Mar 10 7:30 AM James 6
James Regional Sports Park
8400 W Robindale Rd
Las Vegas, NV 89113

Galaxy 2001 Blue (IL) 3–0 Team Challenger FC 01 Black (OH-N) Final
Sun May 19 10:00 AM Vanderbilt
Vanderbilt University Natchez Turf Field
2700 Children’s Way
Nashville, TN 37212

PPA KSA 01 Pro-Profile (GA) 3–2 SLSG Elite 01 (MO) Final
Sat Jun 15 6:00 PM Timberview HS
Timberview High School
7700 S Watson Road
Arlington, TX 76002

OBGC Rangers Blue 2001 (MD) 2–0 AC Brea B01 Red (CA-S) Final
All times listed are local time (of the game location).
Final 1 2 OT T PK
OBGC Rangers (MD) - - - 2 -
Ac Brea B01 (CA-S) - - - 0 -


Player Goals
KSA - Deedson Vixamar 10
Brandon McManus 7
OBGC - Nathan Messer 5
Camden Starzyk 5
Tony Bodul 4
Dillon Flynn 4
COG1 - Jack Francisco 4
Carson Kendall 4
OEFC - Matthew McLaws 4
S01S - Robert Pino 4

 List limited to first 10 names
 Not all events provide goal scorer information