Black
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
Cleveland FC 02 (OH-N) 4 0 3 15 19 9 10
Legends FC Black (MI) 4 0 3 15 12 5 7
New Jersey Rush 02 Grey (NJ) 2 3 2 8 12 12 0
Fullerton Rangers G02 White (CA-S) 2 1 1 7 4 3 1
Team Boca 2002 (FL) 2 4 1 7 8 11 -3
USA 02 Premier (UT) 1 1 2 5 4 4 0
Alleycats 02 NL (NY-E) 0 2 2 2 5 12 -7
Solar Grado (TX-N) 0 4 0 0 4 12 -8
Blue
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
Team Chicago Academy-2002 Elite (IL) 6 1 0 18 14 2 12
Legends FC 02 Academy II (CA-S) 4 0 0 12 14 3 11
Sparta FC 02 Elite (TX-N) 3 1 0 9 11 1 10
HMMS Eagle FC Impact 02 (PA-E) 3 4 0 9 12 18 -6
Players 02G Elite (NV) 2 2 0 6 5 9 -4
02 CISC North G (NC) 1 4 2 5 7 19 -12
CUP 02 NL (OH-S) 0 2 2 2 5 7 -2
STA 2002 USYS (NJ) 0 5 2 2 5 14 -9
Red
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
Beadling 02G Showcase (PA-W) 6 1 0 18 19 9 10
Nationals Union 02 Black (MI) 5 1 1 16 11 7 4
Pipeline 02 Pre-Academy (MD) 4 2 1 13 14 10 4
Sunrise Prime X1 (FL) 2 2 0 6 7 5 2
Covington FC Tammany Tigers 02/03 (LA) 1 1 2 5 6 7 -1
Beach FC SB G02 Chirgwin (CA-S) 1 3 0 3 4 6 -2
NJ Stallions Maximus Red 2002 Girls USYS NL (NJ) 1 6 0 3 7 16 -9
WA Timbers 02G Red 1 (OR) 0 4 0 0 2 10 -8
White
Team Wins Losses Ties Points GF GA GD
North Shore United 2002 Blue (WI) 6 1 0 18 23 5 18
PSA National 02 (NJ) 4 1 2 14 17 10 7
Coppermine SC (HFC United) (MD) 4 2 1 13 10 9 1
Michigan Jaguars 02 Girls Green (MI) (MI) 1 4 2 5 7 16 -9
NUSA 02 Maroon (TN) 1 2 1 4 6 6 0
WA Rush G02 (WA) 1 2 1 4 5 7 -2
Indy Premier 02G Elite I (IN) 1 3 0 3 4 7 -3
CDA Slammers HB G02 Elite (CA-S) 0 3 1 1 4 16 -12

18UG Schedule

18U Girls
Date Time Field Home Score Away Status
Thu Dec 05 9:00 AM Bryan 8
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Alleycats 02 NL (NY-E) 1–1 Team Boca 2002 (FL) Final
Thu Dec 05 9:00 AM Bryan 4
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

HMMS Eagle FC Impact 02 (PA-E) 3–2 CUP 02 NL (OH-S) Final
Thu Dec 05 9:00 AM Bryan 5
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Covington FC Tammany Tigers 02/03 (LA) 0–0 Nationals Union 02 Black (MI) Final
Thu Dec 05 11:00 AM Bryan 6
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Solar Grado (TX-N) 2–4 New Jersey Rush 02 Grey (NJ) Final
Thu Dec 05 11:00 AM Bryan 2
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

STA 2002 USYS (NJ) 0–3 Sparta FC 02 Elite (TX-N) Final
Thu Dec 05 11:00 AM Bryan 7
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Sunrise Prime X1 (FL) 4–0 Pipeline 02 Pre-Academy (MD) Final
Thu Dec 05 11:00 AM Bryan 3
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

PSA National 02 (NJ) 2–2 NUSA 02 Maroon (TN) Final
Thu Dec 05 1:00 PM Bryan 8
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

USA 02 Premier (UT) 1–1 Cleveland FC 02 (OH-N) Final
Thu Dec 05 1:00 PM Bryan 5
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

WA Timbers 02G Red 1 (OR) 1–2 NJ Stallions Maximus Red 2002 Girls USYS NL (NJ) Final
Thu Dec 05 1:00 PM Bryan 7
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Beach FC SB G02 Chirgwin (CA-S) 1–4 Beadling 02G Showcase (PA-W) Final
Thu Dec 05 1:00 PM Bryan 1
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Coppermine SC (HFC United) (MD) 1–0 Indy Premier 02G Elite I (IN) Final
Thu Dec 05 1:00 PM Bryan 3
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Michigan Jaguars 02 Girls Green (MI) (MI) 0–3 WA Rush G02 (WA) Final
Thu Dec 05 3:00 PM Bryan 6
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Fullerton Rangers G02 White (CA-S) 0–0 Legends FC Black (MI) Final
Thu Dec 05 3:00 PM Bryan 2
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

02 CISC North G (NC) 0–4 Legends FC 02 Academy II (CA-S) Final
Thu Dec 05 3:00 PM Bryan 4
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Team Chicago Academy-2002 Elite (IL) 3–0 Players 02G Elite (NV) Final
Thu Dec 05 3:00 PM Bryan 1
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

North Shore United 2002 Blue (WI) 7–0 CDA Slammers HB G02 Elite (CA-S) Final
Fri Dec 06 9:00 AM Bryan 3
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

New Jersey Rush 02 Grey (NJ) 2–2 Alleycats 02 NL (NY-E) Final
Fri Dec 06 9:00 AM Bryan 6
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Sparta FC 02 Elite (TX-N) 4–0 HMMS Eagle FC Impact 02 (PA-E) Final
Fri Dec 06 9:00 AM Bryan 4
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Nationals Union 02 Black (MI) 1–0 Beach FC SB G02 Chirgwin (CA-S) Final
Fri Dec 06 9:00 AM Bryan 7
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

NUSA 02 Maroon (TN) 0–1 Coppermine SC (HFC United) (MD) Final
Fri Dec 06 11:00 AM Bryan 1
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Cleveland FC 02 (OH-N) 3–0 Solar Grado (TX-N) Final
Fri Dec 06 11:00 AM Bryan 8
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

CUP 02 NL (OH-S) 2–2 02 CISC North G (NC) Final
Fri Dec 06 11:00 AM Bryan 2
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

NJ Stallions Maximus Red 2002 Girls USYS NL (NJ) 0–1 Sunrise Prime X1 (FL) Final
Fri Dec 06 11:00 AM Bryan 5
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Indy Premier 02G Elite I (IN) 0–4 North Shore United 2002 Blue (WI) Final
Fri Dec 06 1:00 PM Bryan 3
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Team Boca 2002 (FL) 1–2 Fullerton Rangers G02 White (CA-S) Final
Fri Dec 06 1:00 PM Bryan 6
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Players 02G Elite (NV) 2–1 STA 2002 USYS (NJ) Final
Fri Dec 06 1:00 PM Bryan 4
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Beadling 02G Showcase (PA-W) 3–1 WA Timbers 02G Red 1 (OR) Final
Fri Dec 06 1:00 PM Bryan 7
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

WA Rush G02 (WA) 1–3 PSA National 02 (NJ) Final
Fri Dec 06 3:00 PM Bryan 1
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Legends FC Black (MI) 1–1 USA 02 Premier (UT) Final
Fri Dec 06 3:00 PM Bryan 8
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Legends FC 02 Academy II (CA-S) 1–0 Team Chicago Academy-2002 Elite (IL) Final
Fri Dec 06 3:00 PM Bryan 2
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

Pipeline 02 Pre-Academy (MD) 2–2 Covington FC Tammany Tigers 02/03 (LA) Final
Fri Dec 06 3:00 PM Bryan 5
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

CDA Slammers HB G02 Elite (CA-S) 1–1 Michigan Jaguars 02 Girls Green (MI) (MI) Final
Sat Dec 07 10:00 AM Gillette 7
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
New Jersey Rush 02 Grey (NJ) 2–0 USA 02 Premier (UT) Final
Sat Dec 07 10:00 AM Gillette 5
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
02 CISC North G (NC) 0–4 Sparta FC 02 Elite (TX-N) Final
Sat Dec 07 10:00 AM Gillette 3
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
NJ Stallions Maximus Red 2002 Girls USYS NL (NJ) 0–3 Beach FC SB G02 Chirgwin (CA-S) Final
Sat Dec 07 10:00 AM Gillette 1
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
PSA National 02 (NJ) 5–3 CDA Slammers HB G02 Elite (CA-S) Final
Sat Dec 07 12:00 PM Gillette 8
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Cleveland FC 02 (OH-N) 2–1 Fullerton Rangers G02 White (CA-S) Final
Sat Dec 07 12:00 PM Gillette 6
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
HMMS Eagle FC Impact 02 (PA-E) 4–0 Players 02G Elite (NV) Final
Sat Dec 07 12:00 PM Gillette 2
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Pipeline 02 Pre-Academy (MD) 4–0 WA Timbers 02G Red 1 (OR) Final
Sat Dec 07 12:00 PM Gillette 4
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Coppermine SC (HFC United) (MD) 1–1 WA Rush G02 (WA) Final
Sat Dec 07 2:00 PM Gillette 7
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Team Boca 2002 (FL) 1–0 Solar Grado (TX-N) Final
Sat Dec 07 2:00 PM Gillette 5
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
STA 2002 USYS (NJ) 2–5 Legends FC 02 Academy II (CA-S) Final
Sat Dec 07 2:00 PM Gillette 3
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Beadling 02G Showcase (PA-W) 4–1 Covington FC Tammany Tigers 02/03 (LA) Final
Sat Dec 07 2:00 PM Gillette 1
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
North Shore United 2002 Blue (WI) 3–0 NUSA 02 Maroon (TN) Final
Sat Dec 07 4:00 PM Gillette 8
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Legends FC Black (MI) 2–0 Alleycats 02 NL (NY-E) Final
Sat Dec 07 4:00 PM Gillette 6
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Team Chicago Academy-2002 Elite (IL) 2–1 CUP 02 NL (OH-S) Final
Sat Dec 07 4:00 PM Gillette 2
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Nationals Union 02 Black (MI) 2–1 Sunrise Prime X1 (FL) Final
Sat Dec 07 4:00 PM Gillette 4
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Michigan Jaguars 02 Girls Green (MI) (MI) 1–4 Indy Premier 02G Elite I (IN) Final
Sun Dec 08 7:30 AM Bryan 2
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

WA Timbers 02G Red 1 (OR) 0–1 Nationals Union 02 Black (MI) Final
Sun Dec 08 7:30 AM Gillette 3
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Players 02G Elite (NV) 3–1 02 CISC North G (NC) Final
Sun Dec 08 7:30 AM Gillette 1
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
WA Rush G02 (WA) 0–3 North Shore United 2002 Blue (WI) Final
Sun Dec 08 7:30 AM Rotary 2
Wilson Rotary Park
1901 Branch Street NW
Wilson, NC 27893

Fullerton Rangers G02 White (CA-S) 1–0 New Jersey Rush 02 Grey (NJ) Final
Sun Dec 08 9:20 AM Bryan 2
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

USA 02 Premier (UT) 2–0 Team Boca 2002 (FL) Final
Sun Dec 08 9:20 AM Gillette 2
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Legends FC 02 Academy II (CA-S) 4–1 HMMS Eagle FC Impact 02 (PA-E) Final
Sun Dec 08 9:20 AM Gillette 8
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Beach FC SB G02 Chirgwin (CA-S) 0–1 Pipeline 02 Pre-Academy (MD) Final
Sun Dec 08 9:20 AM Gillette 4
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
CDA Slammers HB G02 Elite (CA-S) 0–3 Coppermine SC (HFC United) (MD) Final
Sun Dec 08 11:10 AM Bryan 5
Bryan Multi-Sport Complex
501 S Oak Forest Rd
Goldsboro, NC 27534

NUSA 02 Maroon (TN) 4–0 Michigan Jaguars 02 Girls Green (MI) (MI) Final
Sun Dec 08 11:10 AM Gillette 1
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Alleycats 02 NL (NY-E) 2–7 Cleveland FC 02 (OH-N) Final
Sun Dec 08 11:10 AM Gillette 3
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Sparta FC 02 Elite (TX-N) 0–1 Team Chicago Academy-2002 Elite (IL) Final
Sun Dec 08 11:10 AM Gillette 8
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Covington FC Tammany Tigers 02/03 (LA) 3–1 NJ Stallions Maximus Red 2002 Girls USYS NL (NJ) Final
Sun Dec 08 1:00 PM Gillette 8
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Solar Grado (TX-N) 2–4 Legends FC Black (MI) Final
Sun Dec 08 1:00 PM Gillette 2
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
CUP 02 NL (OH-S) 0–0 STA 2002 USYS (NJ) Final
Sun Dec 08 1:00 PM Gillette 6
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Sunrise Prime X1 (FL) 1–3 Beadling 02G Showcase (PA-W) Final
Sun Dec 08 1:00 PM Gillette 4
Wilson Gillette Athletic Complex
3238 Corbett Ave
Wilson, NC 27893

Complex Map
Indy Premier 02G Elite I (IN) 0–1 PSA National 02 (NJ) Final
Fri Jan 10 8:00 AM PSC 14
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Cleveland FC 02 (OH-N) 2–2 New Jersey Rush 02 Grey (NJ) Final
Fri Jan 10 8:00 AM PSC 15
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Legends FC Black (MI) 2–0 Team Boca 2002 (FL) Final
Fri Jan 10 10:00 AM PSC 11
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
HMMS Eagle FC Impact 02 (PA-E) 0–4 Team Chicago Academy-2002 Elite (IL) Final
Fri Jan 10 10:00 AM PSC 10
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
STA 2002 USYS (NJ) 1–1 02 CISC North G (NC) Final
Fri Jan 10 12:00 PM PSC 14
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Pipeline 02 Pre-Academy (MD) 1–2 Beadling 02G Showcase (PA-W) Final
Fri Jan 10 12:00 PM PSC 15
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
NJ Stallions Maximus Red 2002 Girls USYS NL (NJ) 2–3 Nationals Union 02 Black (MI) Final
Fri Jan 10 2:00 PM PSC 10
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Coppermine SC (HFC United) (MD) 0–4 Michigan Jaguars 02 Girls Green (MI) (MI) Final
Fri Jan 10 2:00 PM PSC 11
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
PSA National 02 (NJ) 4–0 North Shore United 2002 Blue (WI) Final
Sat Jan 11 8:00 AM PSC 17
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
02 CISC North G (NC) 3–2 HMMS Eagle FC Impact 02 (PA-E) Final
Sat Jan 11 8:00 AM PSC 18
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Team Chicago Academy-2002 Elite (IL) 1–0 STA 2002 USYS (NJ) Final
Sat Jan 11 10:00 AM PSC 10
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
New Jersey Rush 02 Grey (NJ) 1–2 Legends FC Black (MI) Final
Sat Jan 11 10:00 AM PSC 11
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Cleveland FC 02 (OH-N) 3–2 Team Boca 2002 (FL) Final
Sat Jan 11 12:00 PM PSC 12
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
North Shore United 2002 Blue (WI) 3–1 Coppermine SC (HFC United) (MD) Final
Sat Jan 11 12:00 PM PSC 13
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Michigan Jaguars 02 Girls Green (MI) (MI) 1–1 PSA National 02 (NJ) Final
Sat Jan 11 2:00 PM PSC 19
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Nationals Union 02 Black (MI) 1–3 Pipeline 02 Pre-Academy (MD) Final
Sat Jan 11 2:00 PM PSC 20
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Beadling 02G Showcase (PA-W) 2–1 NJ Stallions Maximus Red 2002 Girls USYS NL (NJ) Final
Sun Jan 12 7:45 AM PSC 14
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
PSA National 02 (NJ) 1–3 Coppermine SC (HFC United) (MD) Final
Sun Jan 12 7:45 AM PSC 15
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Michigan Jaguars 02 Girls Green (MI) (MI) 0–3 North Shore United 2002 Blue (WI) Final
Sun Jan 12 9:35 AM PSC 22
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
STA 2002 USYS (NJ) 1–2 HMMS Eagle FC Impact 02 (PA-E) Final
Sun Jan 12 9:35 AM PSC 21
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Team Chicago Academy-2002 Elite (IL) 3–0 02 CISC North G (NC) Final
Sun Jan 12 11:25 AM PSC 17
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Team Boca 2002 (FL) 3–1 New Jersey Rush 02 Grey (NJ) Final
Sun Jan 12 11:25 AM PSC 18
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Legends FC Black (MI) 1–1 Cleveland FC 02 (OH-N) Final
Sun Jan 12 11:25 AM PSC 19
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
NJ Stallions Maximus Red 2002 Girls USYS NL (NJ) 1–3 Pipeline 02 Pre-Academy (MD) Final
Sun Jan 12 11:25 AM PSC 20
Premier Sports Campus
5895 Post Blvd.
Lakewood Ranch, FL 34211

Complex Map
Beadling 02G Showcase (PA-W) 1–3 Nationals Union 02 Black (MI) Final
Fri Mar 20 8:00 AM Bettye 1
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
CUP 02 NL (OH-S) Players 02G Elite (NV) Scheduled
Fri Mar 20 8:00 AM Bettye 2
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Sparta FC 02 Elite (TX-N) Legends FC 02 Academy II (CA-S) Scheduled
Fri Mar 20 8:00 AM Bettye 3
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Indy Premier 02G Elite I (IN) WA Rush G02 (WA) Scheduled
Fri Mar 20 8:00 AM Bettye 4
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
NUSA 02 Maroon (TN) CDA Slammers HB G02 Elite (CA-S) Scheduled
Fri Mar 20 11:50 AM Bettye 1
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Covington FC Tammany Tigers 02/03 (LA) WA Timbers 02G Red 1 (OR) Scheduled
Fri Mar 20 11:50 AM Bettye 2
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Sunrise Prime X1 (FL) Beach FC SB G02 Chirgwin (CA-S) Scheduled
Fri Mar 20 1:40 PM Bettye 5
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Alleycats 02 NL (NY-E) USA 02 Premier (UT) Scheduled
Fri Mar 20 1:40 PM Bettye 6
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Solar Grado (TX-N) Fullerton Rangers G02 White (CA-S) Scheduled
Sat Mar 21 8:00 AM Bettye 1
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Beach FC SB G02 Chirgwin (CA-S) Covington FC Tammany Tigers 02/03 (LA) Scheduled
Sat Mar 21 8:00 AM Bettye 2
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
WA Timbers 02G Red 1 (OR) Sunrise Prime X1 (FL) Scheduled
Sat Mar 21 8:00 AM Bettye 3
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
CDA Slammers HB G02 Elite (CA-S) Indy Premier 02G Elite I (IN) Scheduled
Sat Mar 21 8:00 AM Bettye 4
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
WA Rush G02 (WA) NUSA 02 Maroon (TN) Scheduled
Sat Mar 21 10:00 AM Bettye 3
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Fullerton Rangers G02 White (CA-S) Alleycats 02 NL (NY-E) Scheduled
Sat Mar 21 10:00 AM Bettye 4
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
USA 02 Premier (UT) Solar Grado (TX-N) Scheduled
Sat Mar 21 10:00 AM Bettye 1
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Legends FC 02 Academy II (CA-S) CUP 02 NL (OH-S) Scheduled
Sat Mar 21 10:00 AM Bettye 2
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Players 02G Elite (NV) Sparta FC 02 Elite (TX-N) Scheduled
Sun Mar 22 7:30 AM Bettye 7
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Sparta FC 02 Elite (TX-N) CUP 02 NL (OH-S) Scheduled
Sun Mar 22 7:30 AM Bettye 8
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Players 02G Elite (NV) Legends FC 02 Academy II (CA-S) Scheduled
Sun Mar 22 9:10 AM Bettye 10
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Sunrise Prime X1 (FL) Covington FC Tammany Tigers 02/03 (LA) Scheduled
Sun Mar 22 11:00 AM Bettye 1
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
Solar Grado (TX-N) Alleycats 02 NL (NY-E) Scheduled
Sun Mar 22 11:00 AM Bettye 2
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
USA 02 Premier (UT) Fullerton Rangers G02 White (CA-S) Scheduled
Sun Mar 22 11:00 AM Bettye 10
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
WA Timbers 02G Red 1 (OR) Beach FC SB G02 Chirgwin (CA-S) Scheduled
Sun Mar 22 12:50 PM Bettye 1
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
NUSA 02 Maroon (TN) Indy Premier 02G Elite I (IN) Scheduled
Sun Mar 22 12:50 PM Bettye 2
Bettye Wilson Soccer Complex
7353 Eugene Ave
Las Vegas, NV 89128

Complex Map
WA Rush G02 (WA) CDA Slammers HB G02 Elite (CA-S) Scheduled
All times listed are local time (of the game location).
Final 1 2 OT T PK
Team Boca 2002 (FL) - - - 3 -
NJ Rush 02 Grey (NJ) - - - 1 -


Player Goals
Julia Eichenbaum 8
CFC - Haley Anspach 7
NSU - Maddison Baker 7
PIPE - BAYLEE DESMIT 7
LFC - Marissa Vasquez 7
BEAD - Ellie Coffield 5
LFC - Rileigh Garbarz 5
Zoe Greenhalge 5
STA - Madison Palma 5
CFC - Shelby Sallee 5

 List limited to first 10 names
 Not all events provide goal scorer information